https://www.mynet.com/yunus-emre-ve-aleyna-gizlice-kahve-icmeye-calisti-calisanlara-soyledigi-soz-olay-497005-mymagazin

Survivor All Star’da uzun süredir cezalı olan Yunus Emre’nin cezaları bitti. Tam rahat bir nefes alacakken konseyde olanlar oldu. Acun Ilıcalı “Hazır cezan bitmişken sana 3 ödül daha ceza veriyoruz” dedi.

Aleyna gülerken Ilıcalı “Aleyna da aynı suçu işliyor ancak Aleyna’nın ki kahve. Kahvede toleransımız var. Yunus Emre niye 3 ödül ceza yediğini anlatayım” diyerek şu ifadeleri kullandı:

rtryr


Survivor'da böylesi görülmedi! İstanbul'dan Dominik'e yemek yollatıp... O yarışmacıya büyük ceza

Survivor’da böylesi görülmedi! İstanbul’dan Dominik’e yemek yollatıp… O yarışmacıya büyük ceza

“İhlali yaptığın zaman arkadaşımız seni uyarıyor diyor ki ‘Yunus Emre seni nasıl durduracağız?’ Sen de çok güzel bir cevap veriyorsun takdir ediyorum yani bazen senin bu hallerin de hoşuma gidiyor yani enteresan bir cevap çünkü… ‘Beni kimse durduramaz’ diyorsun. Mükemmel bir cevap. Cesaret ister. Arkadaşlarım beni temsil ediyorlar onlara yapılan bize yapılan hareket. İhlal anında bunu demesi tabii ki bize cevap verme zorunluluğu getiriyor.”

SSF

Chef GPT

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Apar topar hastaneye götürülmüştü! Acun Ilıcalı'dan kötü haberApar topar hastaneye götürülmüştü! Acun Ilıcalı’dan kötü haber
Vasiyeti yerine getirildi! Tolga Savacı'nın eşi Nermin Bezmen paylaştıVasiyeti yerine getirildi! Tolga Savacı’nın eşi Nermin Bezmen paylaştı
Veliaht prensin partisine gitti! Yasağı duyunca...Veliaht prensin partisine gitti! Yasağı duyunca…

Yorum yapın