Filmlerinde figürandı… Tatlıses'ten ilk açıklama geldi

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın biyolojik babası olduğunu mahkeme kararıyla ispatlayan Duygu Nebioğlu Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak annesini aramaya başlamıştı.

kızkardeşlerrrr

Almanya’da yaşadığı belirtilen annesi Suphiye Orancı’nın 1980’li yıllarda filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıkarken dört çocuğunu bıraktıktan sonra kayıplara karışan Orancı’nın Almanya’ya gittiği ve adını Sophia olarak değiştirdiği söylenirken iki çocuğunu daha olduğu iddia edilmişti.

müge suphiye

Orancı’nın diğer kızı Dilara Türkiye’de olduğu yıllarda İbrahim Tatlıses’in Hülya Avşar’la başrollerini paylaştığı ‘Aşıksın’ isimli filmde ve Seda Sayan ile oynadığı ‘Yorgun’ isimli filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıkmıştı.

“PRODÜKSİYON SORUMLUDUR”

Yine Tatlıses’in Perihan Savaş ile oynadığı ‘Yalan’ ve Mine Çayıroğlu ile oynadığı ‘Sarhoş’ isimli filmlerde de Orancı’nın figüran olarak yer aldığı belirlenmişti.

ibrahimmmmmtatlıses

Oda Tv’nin haberine göre, Suphiye Orancı’nın filmlerinde rol aldığı İbrahim Tatlıses konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Hatırlamıyorum. Arkada geçmiş öyle ama hatırlamıyorum. Figüranlardan biri… Prodüksiyon ondan sorumludur. Ben yönetmen ve oyuncuyum. Ben tanımam kimi getirdiklerini. Tanımıyorum yani…”

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Survivor'da yine olaylı bir bölüm! O yarışmacı sinir krizi geçirdiSurvivor’da yine olaylı bir bölüm! O yarışmacı sinir krizi geçirdi
Spor salonundan paylaştı! Fiziğiyle dikkat çekti: Spor salonundan paylaştı! Fiziğiyle dikkat çekti: “Zayıflamış mı?”
Reklamcı sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Reklamcı sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Filmlerinde figürandı… Tatlıses'ten ilk açıklama geldi

Yorum yapın