Estetik açıklaması olay oldu! 'İhtiyaç duymadım' deyince…

Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun’un başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisinde hayat verdiği Yasemin karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir bu defa estetik açıklamasıyla gündem oldu.

Yıllar içindeki değişimiyle sık sık dikkat çeken Bestemsu Özdemir “Ben estetiğe ihtiyaç duymadım çünkü oyuncuyum. Mimiksiz oyuncu olmak bana biraz garip geliyor” dedi.

BESTEMSU 1

Daha önce yüzlerce kez estetikli olduğunu reddeden Bestemsu Özdemir’in “ihtiyaç duymadım” açıklaması sosyal medyanın diline düştü.

bestemsu 2

Ünlü isme sosyal medyada; ‘İhtiyaç duysa nasıl olurdu?’, ‘İyi ki yaptırmamış’, ‘Kendinin farkında mı?’ gibi yorumlar yapıldı.

BESTEMSU 3

‘SADECE DİŞLERİMİ…’

Bestemsu Özdemir daha önce de hakkında çıkan estetik iddialarına sinirlenmiş ve “Sadece dişlerimi yaptırdım. Dudaklarım o yüzden bir tık öne çıktı. 16 yaşındaki fotoğrafımı koyup, ‘Estetik yaptırdı’ demeleri komik. Şu an 32 yaşındayım çünkü yüzüm değişiyor. Annem ortada ona benziyorum. Estetik yaptırmadığım belli. Mimik yapabiliyorum. Estetik yaptırmadım, yaptırmayacağım” diye konuşmuştu.

BESTEMSU 4


Acun Ilıcalı yine çılgına döndü! Yunus Emre diskalifiye mi olacak?

Acun Ilıcalı yine çılgına döndü! Yunus Emre diskalifiye mi olacak?

Yerel Seçim 2024

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hakan Ural'dan "Önce askere gitsin" diyen Özgür Demirtaş'a yanıt geldiHakan Ural’dan “Önce askere gitsin” diyen Özgür Demirtaş’a yanıt geldi
Acun Ilıcalı yine çılgına döndü! Yunus Emre diskalifiye mi olacak? Acun Ilıcalı yine çılgına döndü! Yunus Emre diskalifiye mi olacak?
Herkes son bölümü beklerken şaşırtan kararHerkes son bölümü beklerken şaşırtan karar

Estetik açıklaması olay oldu! 'İhtiyaç duymadım' deyince…

Yorum yapın