Epstein’in pedofili skandalındaki isimler arasında bir tek ona şaşırdı!

Jeffrey Epstein’in seks adası arşivinde birçok ünlü isim var. İddialara göre bu liste Mossad’ın eline geçti. Hatta bazı uluslararası hesaplar Epstein’in İsrail’e çalıştığını da belirtiyor. Epstein’in seks adasında video odası olduğu da biliniyor.

MİDE BULANDIRAN PEDOFİLİ LİSTESİNDE KİMLER YOK Kİ!

Epstein’in eski çalışanlarından Alessi, Prens Andrew’in sürekli Epstein’in evine geldiğini ve pedofili partilerine katıldığını açıkladı. Trump’ın da evi ziyaret ettiği iddialar arasında. Yasak aşkla dünyanın gündemine gelen Bill Clinton da Epstein’in müşterilerinden biriydi!

fafafa

HEİDİ KLUM, TARANTİNO, LADY GAGA, MADONNA…

Heidi Klum, Alberto Pinto, Linda Pinto, Miley Cyrus, John Travolta, Lady Gaga, Qentin Tarantino, Kevin Spacey, Madonna, Mandy Ellison gibi isimlerin de bu listede yer aldığı iddia edildi!

İlgili Galeri

'Sapık olduğunu herkes biliyor' Epstein skandalında sadece ona şaşırdı! 'Gözüme kulağıma dilime dinime inanamadım'‘Sapık olduğunu herkes biliyor’ Epstein skandalında sadece ona şaşırdı! ‘Gözüme kulağıma dilime dinime inanamadım’

ozel-haber-kaoak-34

FATİH ALTAYLI’DAN EPSTEİN YORUMU! ‘GÖZÜME KULAĞIMA İNANAMADIM’

Gazeteci Fatih Altaylı, Youtube kanalında hem Epstein skandalını hem de New York’ta yer altından çıkan sinagogları değerlendirdi.

20180314100424_uyep

‘Jeffrey Epstein dosyasında adı geçen isimlerin bazılarına çok şaşırdım! Prince Andrew ismine şaşırmadım Bill Clinton ismine şaşırmadım. Ama ünlü fizikçi Stephen Hawking ismini görünce çok şaşırdım. Gözüme kulağıma dilime dinime hiçbir şeye inanamadım. Sen bu çarkın içine nasıl girdin?

thumbs_b_c_8f8841488e631ba1582dc6928d56fd45

‘WOODY ALLEN’IN SAPIK OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR’

Woody Allen ismine de şaşırmadım onun sapıklığını zaten dünya biliyor. Noam Chomsky ve Stephen Hawking ismine çok şaşırdım.

the-guardian-yazdi-epstein-belgeleri-bagi-oldugunu-iddia-ettigi-unluleri-de-ortaya-cikardi-hmzn

‘İSTER TARİKAT OLSUN İSTER KİLİSE İSTER SİNAGOG’

New York’taki sinagog işi de bizdeki tarikat yurtlarıyla benzer özellikler çıkıyor. Eğer bir yerde aşırı bağnazlık, sözde muhafazakarlık varsa bu suçlar bu sapkınlıklarda fazlalık olmaması pek mümkün değil. Bu ister kilise olsun ister sinagog olsun ister tarikat yurdu olsun bunların hepsi aynı.

sasa

Siyasal islam kötü de siyasal hristiyanlık iyi mi?’

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sevenlerini korkuttu! Sağlık durumunu açıkladı Sevenlerini korkuttu! Sağlık durumunu açıkladı
1952 Türkiye güzeli hayatını kaybetti! Son veda... 1952 Türkiye güzeli hayatını kaybetti! Son veda…
Eski kocası da paylaştı! O pozlara yorum yağdı Eski kocası da paylaştı! O pozlara yorum yağdı

Yorum yapın