Emre Kaya sahneden düştü

Emre Kaya sahneden düştüKocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen etkinlikte, deniz kenarına kurulan sahnenin etrafını konserden saatler öncesi dolduran Emre Kaya fanatikleri, onu alkış tufanı ve tezahüratlarla karşıladı.

Türk geçmişine altın harflerle yazılan 30 Ağustos Zaferi ve her sene geleneksel olarak düzenlenen Balık Festivali coşkusunu doya doya yaşatan sanatçı, sahnede adeta fırtına gibi esti. İzleyicileriyle sohbetleri, bitmek bilmeyen enerjisi ve sahne performansıyla büyük hayranlık uyandıran ünlü popçu, Karamürsellilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Seslendirdiği her esere eşlik eden yoğun kalabalık ve yayınlanan sevgi seli karşısında coştukça coşan ünlü popçu Emre Kaya, konser bitiminde sahneden koşar adımlarla inerken, aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon problemi nedeniyle düştü.

Korumalar ve görevliler tarafınca kaldırılıp, omuzda aracına taşınan ünlü sanatçı İstanbul Acıbadem Hastanesinde tedavi altına alındı.
Sol bacağı ve sağ omzuna müdahale edilen ünlü popçunun menajeri Gizem Demir, sanatçının esenlik durumunun iyi bulunduğunu, düşmenin aşırı yorgunluğa bağlı oluşan tansiyon probleminden kaynaklandığını bildirdi. Demir, “Bu talihsiz vaka nedeniyle bizleri arayan, soran, hastaneye gelen ve geçmiş olsun mesajları gönderen tüm Emre Kaya sevenleri ve fanatiklerine teşekkür ediyoruz. Şükürler olsun ki korkulacak bir vaziyet söz mevzusu değil” dedi.

2022’nin en oldukca konser veren sanatçıları içinde yer alan ünlü popçunun yaşamış olduğu talihsiz kaza, “Emre Kaya göze mi geldi?” şeklinde yorumlandı.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın