Elvan Çikolata İş Başvuru Formu 2023

Elvan Çikolata İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Elvan Çikolata İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Elvan Çikolata iş başvurusu ve firma ile ilgili bilgiler. Çikolata fabrikası iş ilanları içinden kendinize uygun bir açık iş pozisyonu seçerek başvuru uygulayabilirsiniz.

  • Elvan Çikolata Hakkında
  • Çikolata Fabrikasında Çalışmak
  • Elvan Çikolata İş Başvurusu
  • Elvan Çikolata İş İlanları
  • Elvan Çikolata İletişim

Elvan Çikolata Hakkında

1952 senesinde kurulan Elvan Çikolata, kuruluşunda İstanbul’ da yerel bir şeker dükkanı şeklinde faaliyet göstermekteydi. Elvan Gıda’ nın günümüze kadar olan yolculuğu sonunda şimdilerde, 2 tanesi yurt dışında toplamda 8 tane fabrikası ve 2000’ e yakın çalışanı bulunmaktadır. Ulusal ve ülkeler arası alanda git gide artan talepler ve rekabet şartlarını sağlamak adına; Cici Çikolata, Element Gıda, Cicisüt, ANL Gıda, Intersweet, ve Ahmet Hamdi Makine şirketleri ile bir şirketler grubu formunu almıştır.

200 Milyon USD Ciro: Intersweet şirketi, 5 kıtada gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleri neticesinde 200 milyon dolara yakın cirosu ile Türkiye’ de kendi alanında en büyük 5 ihracatçı firma arasına girmeyi başarmıştır. Element Gıda Şirketi hammadde temini yapmakta, Cici Süt şirketi süt tozu ve pst üretimi gerçekleştirmektedir. Ahmet Hamdi Makine şirketi ise tüm bu süreçler boyunca ihtiyaç duyulan yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumludur.

Elvan Çikolata Büyüme ve Kalite
Elvan Grubu, kruvasan, kek, jelly şeker, şeker, gofret, çikolata, pst ve süt tozu üretiminin bunun yanında ürün kategorisini her geçen gün genişletmektedir. Şirket bünyesine 2010 senesinde katılan Cici Çikolata San. Ve Ticaret A.Ş. şifrketi, 2013 senesinde %1856 oranındaki büyüme oranı ile Türkiye’ nin en bi hayli hızlı büyüyen üçüncü şirketi olma onurunu yaşamıştır.

2012 Türkiye AR-GE Faaliyetleri
Şirket, Türkiye’ nin gıda alanında ilk AR-GE merkezini 2012 senesinde faaliyete geçirmiş ve bu biçimde başka bir başarıveyaha imza atmıştır. Elvan Gıda, her sene dünyanın en iyi şekerleme şirketlerinin sıralamasını olan Global 100 listesinde 2013 senesinde 81. Sırayı yakalayarak sektördeki başarısını ülkeler arası ölçüm kurumları aracılığıyla da ispatlamıştır.

Çikolata Fabrikasında Çalışmak

Çikolata fabrikaları, dünya çapında çok bi hayli beğeni alan tatlı yiyeceklerin üretildiği yerlerdir. Bu fabrikalarda çalışmak, bir çok kişi için bi hayli enteresan bir iş olur. Bu makalede, çikolata fabrikalarında çalışmak ile ilgili bilmeniz gerekenler ile ilgili bazı bilgiler sunacağız.

Bir çikolata fabrikasında çalışmak, genelde üretim sürecinde yer almak manasına gelmektedir. Üretim sürecinde, ham maddelerin hazırlanması, karıştırılması, şekillendirilmesi ve paketlenmesi işlemleri yapılır. Bu işlemler genelde makineler aracılığıyla gerçekleştirilir, fakat işçilerin de bazı işlemleri yapmaları gerekir.

Çikolata fabrikalarında çalışanların, iş güvenliği hususunda dikkatli olmaları gerekir. Çünkü çikolata üretimi sırasında sıcaklık ve nem düzeyleri kontrol edilmelidir. Ayrıca, çikolata üretiminde kullanılan makineler bi hayli büyük ve karmaşıktır. Bu nedenle işçilerin bu makineleri kullanmadan önce eğitim almaları gerekir.

Bunun yanında, çikolata fabrikalarında çalışmanın bazı avantajları da mevcuttur. İşçiler genelde iyi bir ücret alır ve bazı fabrikalar sağlık sigortası, yemek ve ulaşım desteği gibi yan haklar da sunarlar. Ayrıca, çikolata fabrikalarında çalışmak, bir çok insanın sevdiği bir ürünle alakalı çalışmak manasına gelmektedir. Aynı zamanda bu da işin keyifli olmasını sağlar.

Sonuç olarak, çikolata fabrikalarında çalışmak, bazı riskler taşısa da, iyi bir ücret ve yan haklar sunan keyifli bir iş olur. İş güvenliği hususunda dikkatli olmak ve makineleri kullanmadan önce eğitim almak mühimdir. Lakin, çikolata üretimi ile ilgilenenler için bu tür bir iş, heyecan verici ve tatmin edici bir kariyer seçeneği olur.

Elvan Çikolata Staj Başvurusu
Şirkette staj yapmak isteyen öğrenciler buraya tıklayarak staj başvurusu yapabilirler.

Elvan Çikolata İş Başvurusu

Şirketin kendi tabiriyle “aile bireyleri” arasına katılmak için şirketin kurumsal sitesi üzerinden ulaşılabilecek http://elvan.com/kariyer/is-basvurusu sayfasından, ad, soyad, e-mail adresi ve CV gibi alanlar doldurularak iş başvuru aşaması tamamlanabilecektir.

Elvan Çikolata İş İlanları

Çikolata iş ilanlarını Linkedin üzerinden listeleyebilir ve online iş başvurusu uygulayabilirsiniz. Gıda Linkedin sayfası için buraya tıklayınız.

Elvan Çikolata İletişim

Telefon: +90 212 592 32 00
Adres: ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. Yenibosna Merkez Mah. Arif Ağa Sokak No:1 Bahçelievler- İstanbul

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

679

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın