Elon Musk, yakında bir ‘X’in Twitter’ın eskiden olduğu noktayı işaretleyeceğini söyledi

rent a car 34

Elon Musk, satın aldığından beri Twitter’ı devralan X Corp adını veriyor ve bu zaten resmi tüzel kişilik adı, ancak şimdi kuş uygulaması için müşteriye dönük marka da olabilir. Ya da yakında eski kuş uygulaması olacak, aslında.

Musk, Cumartesi gecesi geç saatlerde tweet attı ve Twitter’ın acı logosunu, zamanında yeterince güzel bir logo teslim etmesi koşuluyla “dünya çapında” Pazar veya Pazartesi günü “X” logosuyla değiştireceğini söyledi. Musk daha sonra Pazar günü, muhtemelen dileğini yerine getirdiği anlamına gelen siyah bir arka plan üzerinde bir X grafiğinin kısa bir teaser animasyonunu tweetledi.

Musk’ın sosyal ağındaki ayrı bir gönderisine göre, Twitter mavi kuş logosu ve marka adı bu dünya için uzun değil. Twitter’ın ‘CEO’su’ Linda Yaccarino, görünüşte Musk’ın geçen yılın sonlarında fazla ödeme yapmasına rağmen, şimdiye kadar kendi hesabındaki değişiklikten bahsetmedi. Yorum yapmak için Twitter’a ulaşılamadı çünkü Elon bir çocuk gibi medya iletişim e-postasını sinir bozucu ve sonsuz bir döngüde otomatik olarak yanıt veren bir botla değiştirdi.

Yine bir çocuk gibi Musk, sırf hoşuna gittiği ve ona odaklandığı için her şeye ‘X’ adını vermeye kararlı görünüyor (sabitlenmiş bir x işareti, Elon’u beğenmişsinizdir); onun adını verdi yeni AI şirketi ‘x.AI’ ve bu ada sahip orijinal şirketi çevrimiçi ödeme devini yapmak için başka bir şirketle birleştiğinde X’in PayPal’ın adı olmasını ne kadar çok istediği konusunda kelimenin tam anlamıyla susmayacak.

Bu yazı itibariyle, Twitter hala Twitter ve mavi kuş hala uçuyor, ancak bu her an değişebilir, bu kararsız milyarderin bugünlerde dokunduğu her şeyde olduğu gibi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın