EFootball 2023 yeni sezona yeni iş birlikleriyle slm diyorKonami, efsanevi PES serisinin takipçisi olan eFootball serisinin en yeni oyunu eFootball 2023’ün mobil ve konsol sürümlerini yayınladı. Oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series Xüzerinden oynanabilecek.

eFootball beraberinde yaz döneminden güncellenmiş oyuncu verilerini ve transferlerini de getirerek ikinci yılına giriyor. “Oynaması parasız” modeliyle Konami, ortak ve lisanslı kulüplerin çoğunun güncellenmiş kadroları ve stadyumları başta olmak suretiyle futbol simülasyon oyunlarındaki en son gelişmeleri oyunseverlerle buluşturmak için sıkı bir emek verme yürütüyor.

eFootball 2023’ün en dikkat çekici yönlerinden birisi de, İtalya’nın ve dünyanın en popüler futbol kulüpleri arasında yer alan AC Milan ve Inter’in oyuna geri dönüşü oluyor. Bu iki kulübün tam kadroları, formaları ve ortak stadyumları (San Siro/Giuseppe Meazza) oyunda aktörleri bekliyor.

Meksika’nın en üst seviye futbol ligi Liga BBVA MX de oyunda mevcut. 18 Meksika kulübünün tüm bunlar, oyuncuların birebir kopyaları ve zamanı Estadio Azteca stadyumu oyunun getirdikleri arasında yer alıyor.

Konami’nin oyuna getirdikleri yeni ekipler ve liglerle sınırlı kalmıyor. İngiliz ulusal sağ bek Trent Alexander-Arnold ve Portekizli orta saha oyuncusu Bruno Fernandes, aralarında Lionel Messi, Neymar Jr. Ve Takefusa Kubo’nun da bulunmuş olduğu üst düzey Elçiler (Player Ambassador) listesine katılıyor.

eFootball’un en yeni sürümü, oyunun popüler oyun modu “Dream Team” için iki yeni kart türünü beraberinde getiriyor: “Epic” ve “Highlight”.

  • Epic: Destansı kartlar, futbol tarihinin mühim oyuncularına odaklanacak ve onların en parlak dönemlerine saygı duruşu durumunda olacak.
  • Highlight: Öne çıkan kartlar, mevcut sezona odaklanacak ve 2022/23 sezonunda dünya futbolunu alevlendiren mevcut oyuncuları seçecek.

İtalyan devleri AC Milan ve FC Internazionale Milano’nun yanı sıra Meksika ekibi ‘Club America’nın da eklenmesiyle, eFootball 2023, kullanıcıların tek seferde Dream Team kadrolarına tüm ekibi eklemelerine imkan tanıdıkları olan Kulüp Paketleriyle geliyor.

Daha ilkin eFootball serisinde kullanıcılar, ‘Deneme Maçları’nda çevrimdışı oynarken dokuz ortak kulüpten birini seçme olanağına sahipti. eFootball 2023, bu sayıyı 26’ya çıkarırken AC Milan, FC Internazionale Milano, AS Roma, S.S.C. Napoli, Club America ve Santos F.C. Benzer biçimde efsaneleşmiş kulüpleri oyun moduna katıyor.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın