Dilendirdiği karısından parayı alamayınca şiddet uyguladıOlay, dün sabah Manavgat’ın en büyük pazarlarından olan perşembe pazarında yaşandı.

Dilencilik yaptığı iddia edilen şahıslar arasında çıkan kavga çevredeki vatandaşlar ve belediye zabıtaları tarafından güçlükle önlendi. Kavga anı çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Pazar yakınlarında karısı olduğu belirtilen kadını kuytu bir köşede kıstıran kişi, istediği parayı alamayınca hanımı tekme tokat dövdü. Araya vatandaşlar ve zabıtalar girerken, hanımı döven kişi kucağındaki çocuğu alarak, kadını altınlarını çalmakla suçlayıp vaka yerinden ayrıldı.

Olayı öğrenen kadının yakınları ile döven şahsın yakınları arasında daha sonra kavga çıktı. Perşembe pazarındaki turistlerin gözleri önünde yaşanmış olan kavgada sandalye ve şişeler havada uçuşurken, bir hanım kırdığı şişenin parçasıyla karşı tarafa saldırdı. Ortalığın adeta harp alanına döndüğü kavga zabıtalar ve vatandaşların araya girmesiyle son bulurken, kavgaya karışanlar hızla uzaklaştı.

Öte taraftan, kavganın yaşandığı yerin yakınındaki bir marketin turistlere satmak için işyerinin önünde kurduğu stantta bulunan sigaralardan 3-4 kartonunun kavgaya karışanların çocukları tarafınca çalındığı belirlendi.

kaynak: linehaber.com.tr

Yorum yapın