"Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim" demişti! Sevgilisi masaj yaparken paylaşıp…

Mehmet Ali Erbil, 26 yaşındaki Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlamasıyla magazin gündemini karıştırmıştı. Ayrılıp barışan çiftin aşkı dolu dizgin devam ediyor.

Kızı Yasmin Erbil’in “Hayatında çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor, aşabildiğimi söyleyemem. Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum kadınlar olunca rahatsız ediyor bilmiyorum” sözlerine rağmen özel hayatını gözler önünde yaşamaktan çekinmeyen Erbil sevgilisiyle özel anlarını paylaştı.

Gülseren Ceylan’la pijamalarıyla ev keyfi yapan Mehmet Ali Erbil canlı yayın açtı. O sırada kendisine masaj yapan Gülseren Ceylan, “‘dedeme’ masaj yapıyorum” dedi. Bir duraksayan Mehmet Ali Erbil ise durumu hemen toparlayarak, “Hadiii, iki gözümün çiçeği” ifadelerini kullandı.

Erbil’in bu hallerini gören sosyal medya kullanıcıları “Her şey ortada”, “Yasmin’e yazık utanıyordur”, “Ya midem kaldırmadı”, “Yazık bu hallere” yorumlarında bulundu.

CİNSELLİK AÇIKLAMASI

Erbil geçtiğimiz aylarda da özel hayatına vurgu yaparak “Allah’ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor” demişti.


Daha fazla dayanamadı! Bomba paylaşım

Daha fazla dayanamadı! Bomba paylaşım

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hayranlarını üzen haber! 'Nazar değdirdiniz'Hayranlarını üzen haber! ‘Nazar değdirdiniz’
‘Dünyanın En Güzel 100 Kadını’ listesindeler! ‘Dünyanın En Güzel 100 Kadını’ listesindeler!
Murat Dalkılıç 9. kez burun ameliyatı oldu! Sonunda son hali ortaya çıktıMurat Dalkılıç 9. kez burun ameliyatı oldu! Sonunda son hali ortaya çıktı

"Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim" demişti! Sevgilisi masaj yaparken paylaşıp…

Yorum yapın