CHP’li Milletvekili Yücel’e hırsızlık şoku! Yücel hırısı kendisi yakalayıp polise teslim etti Güncel

CHP’li Milletvekili Yücel’e hırsızlık şoku! Yücel hırısı kendisi yakalayıp polise teslim etti Güncel, başvuru sitemizde CHP’li Milletvekili Yücel’e hırsızlık şoku! Yücel hırısı kendisi yakalayıp polise teslim etti ile alakalı araştırma yaptık. 

CHP İzmir Milletvekili Deniz Yücel arabasına giren hırsızı kendisi yakalayarak polislere teslim etti. Milletvekili Yücel kaçmaya çalışan hırsızı gizlendiği yerde yakalayarak güvenlik güçlerine teslim etti.

HIRSIZI YAKALADI VE TESLİM ETTİ

Sabah saatleri civarında Urla’daki evinden oğlunu okula götürmek üzere çıkan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Deniz Yücel büyük bir şok yaşadı ve arabasına binmek üzere hamle yaptığı sırada diğer kapıdan hırsızın çıkıp kaçtığını fark etti. Hırsızın peşine takılan Milletvekili Yücel iki sokak ardından hırsızı gizlendiği yerde yakaladı ve polislere teslim etti.

Milletvekili Yücel olayla alakalı ayrıntı kısmı Egehaber.com ile paylaştı. Yücel emniyetteki ve savcılıktaki prosedürlerin tamamlandığını ve hırsızın öğle saatlerinden sonra savcı karşısına çıkacağını açıkladı.

YÜCEL AÇIKLAMA YAPTI 

Vekil Yücel sitemize yaptığı açıklamasında arabasından çıkan hırsızı iki sokak boyunca kovaladığını dile getirdi ve şu ifadeleri kullandı:

“Oğlumu sabah okula bırakmak için arabaya yöneldik. Oğlan bagaja çantasını koydu, ben de tam arabayı sürmek için şoför tarafını açacaktım ki öbür tarafın kapısı açıldı ve hırsız fırlayıp koşmaya başladı. Alışkın olmadığım bir durum olduğu için çok şaşırdım” diye konuştu. Kaçıp kurtulacağını sanan hırsızı iki sokak kadar bir mesafede kovaladığını aktaran Yücel, “İfadeden yeni çıktık. Aracı servise götürdük. İki sokak kovaladım. Bir yere saklanmış, sığınmış; orada yakaladık. Polis geldi aldı. Sabah sabah hem sinirimiz bozuldu hem biraz heyecan yaşadık”

Kaynak: Egehaber.com 

Yorum yapın