Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu Güncel, başvuru sitemizde Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Çekmeköy Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Çekmeköy Devlet Hastanesi iş başvuru formu ve iş ilanları ile ilgili bilgiler edinirken bunun yanı sıra hastane ile ilgili bilgilerde alabilirsiniz.

Çekmeköy Devlet Hastanesi Hakkında
Alemdağ mahallesinde yeni yapılan Çekmeköy Devlet Hastanesi hizmete açıldı. Toplamda 200 yatak kapasitesi ile dikkat çeken bu hastane, görünüm itibariyle ve içinde bulunan cihazlar ile günümüz teknolojisine uygun biçimde hizmete sunulmuştur.

Çekmeköy Belediyesi Başkanı Ahmet Poyraz, yapmış olduğu konuşmada Çekmeköy’de yatırımlara sürdüklerini ve hız kesmeden yeni yatırımlarında yapıldığını dile getirdi. İlçe halkının böyle bir hastaneye ihtiyaç duyduğunu dile getirdi. Böyle mühim bir yatırım içinde devlete teşekkürlerini ileten belediye başkanı, Çekmeköy halkına da hastanenin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Çekmeköy Devlet Hastanesi, Sfakattepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet vermekte olan bir polikliniktir. Oldukça modern bir mimari yapıya sahip olan hastane, hemen hemen 6.000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur.

  • Çekmeköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu
  • Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları

Çekmeköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çekmeköy Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz ve açılan İşkur sayfası üzerinden arama uygulayabilirsiniz. Açılan ilan sayfasına Çekmeköy yazarak ilanları listeleyebilirsiniz. Eğer açık bir iş pozisyonu yoksa ardından tekrar deneyebilirsiniz.

Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları

Alt bölümde bulunan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çekmeköy Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çekmeköy Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların detaylarını alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çekmeköy Devlet Hastanesi İletişim
Adres: Alemdağ, Çekmeköy Devlet Hastanesi, Saray Cd. No:10, 34794 Çekmeköy/İstanbul
Telefon: (0216) 606 51 00
Web: https://sfakattepeah.saglik.gov.tr/TR,321888/cekmekoy-devlet-hastanesi.html

214

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın