Çebitaş Demir Çelik İş Başvuru Formu 2023

Çebitaş Demir Çelik İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Çebitaş Demir Çelik İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Çebitaş Demir Çelik iş başvurusu nasıl yapılır? Çebitaş Demir Çelik iş ilanları ve kariyer olanaklarından bahsedilmektedir. Şirket insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak online başvuru uygulayabilirsiniz.

  • Çebitaş Demir Çelik Hakkında Bilgi
  • Demir Çelik Fabrikasında Çalışmak
  • Çebitaş Demir Çelik İş Başvurusu
  • Çebitaş Demir Çelik İş İlanları
  • Çebitaş Demir Çelik İletişim Bilgileri

Çebitaş Demir Çelik Hakkında Bilgi

Çebitaş Demir Çelik’in ilk temelleri 1964 senesinde Halis Çebi aracılığıyla Karabük ilinde atılmıştır. O vakitler yalnızca iki tezgahlı bir haddehane olarak kurulmuş ve seneler içinde şimdiki halini almıştır. Halis Çebi ileri görüşlü ve girişimci ruhu ile hem kuruluşunun piyasada daha iyi bir seviyeye gelebilmesi hem de ülkenin demir çelik bölgesindeki kalkınmasının daha üst düzeyye taşınması hedefi ile 1979 senesinde çok daha modern ve daha büyük kapasiteye sahip olan haddehane tesisini Gebze’ye taşımıştır.

Yıllar içinde sürekli olarak yeni gelişmeler ve atılımlar ile ilerleyen Çebitaş Demir Çelik 1989 senesinde ise Çelikhane tesisini açmıştır. Şu anki tesislerine ise 2009 senesinde kavuşmuştur.

Çebitaş Demir Çelik şu anda ülkemizin en büyük 100 şirketinden bir tanesi haline gelmiştir. Sadece ülke içinde değil çok değişik ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Bunun yanında Ortadoğu, Uzakdoğu, Güney ve Kuzey Amerika, Avrupa ve Afrika kıtaları dahil olmak üzere bir çok ülkede oldukça önemli ihracat pazarını sürdürmektedir.

Çelikhane ve haddehane tesisleri ile üretime sürdürmekte, bunun bunun yanında bu tesislere bağlı olarak argon, azot, oksijen üretimi, toz toplama tesisleri ve soğutma sularının hazırlanması için tesisleri ile birlikte üretim sürdürmektedir.

Çelikhane kütük demir üretim yaptığı yerlerinin kapasitesi yılda 750.000 ton iken Haddehane çubuk demir üretim yaptığı yerlerinin yıllık kapasitesi ise 600.000 dur. Aynı zamanda geniş faaliyet alanı ile Çebitaş Demir Çelik Endüstrisi altında 500 kişi istihdam edilmektedir. Personelleri için çalışma koşulları ve güvenliğini ön planda tutan kuruluş gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyor.

Çebitaş Demir Çelik üretim yaptığı yerleri kuruluşundan bu yana geçen zaman içinde çevre bilincini de önemseyerek üretimlerine sürdürmektedir. Çevre hususunda hassaslık sahibi olan Çebitaş yapmış olduğu yatırımlar ile de bunu teyit etmektedir. Ayrıca Orman ve Şehircilik Bakanlığı ve Aliağa Belediyesi de bunu çok kez takdir etmiştir.

Çebitaş Demir Çelik dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya sürdürmektedir. Bunu yaparken yalnızca ülke standartlarını değil ihracat yaptığı diğer ülkelerin standart ve özel isteklerine de uyum sağlamaktadır.

Demir Çelik Fabrikasında Çalışmak

Demir çelik fabrikasında çalışmak, genelde fiziksel ve teknik beceriler gerektiren iş olduğu için zorlu görevdir. Bu sektörde çalışanlar, ağır makine ve ekipmanlarla çalışırken güvenlik kaidelerina uymalı ve riskli durumlardan kaçınmalıdır.

Bunun yanında, demir çelik fabrikalarında çalışmak, iyi bir gelir sağlayan ve bir çok kariyer fırsatı sunan bir sektördür. Bu alanda çalışanlar, üretim sürecinde yer alırlar. Aynı zamanda mesleklerine göre işletmenin yönetiminde yer alırlar. Ayrıca, demir çelik endüstrisi, teknolojik gelişmeler ve yeniliklerle birlikte sürekli olarak olarak değişen bir sektördür, bu da çalışanlar için sürekli olarak öğrenme ve gelişme fırsatları sunar.

Çebitaş Demir Çelik İş Başvurusu

Çebitaş Demir Çelik iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Aynı zamanda açılan sayfada iş başvuru formunu doldurarak cv detaylarınızi firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Çebitaş Demir Çelik İş İlanları

Çebitaş Demir Çelik iş ilanları için buraya tıklayabilir ve açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden gözlemleyebilirsiniz. Demir Çelik çalışanları, personel maaşları vs. gibi bilgileri buradaki sosyal platform aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Çebitaş Demir Çelik İletişim Bilgileri

Adres: Rıhtım Caddesi No:60 Çelik İşhanı Kat:5 81320 Kadıköy İstanbul
Telefon Numarası: 0(216) 345 47 16 ( 4 Hat )
Faks Numarası: 0(216) 338 32 63
E-Posta Adresi: [email protected]
Web Sitesi: http://cebitas.com.tr

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

27

Yorum yapın