Caner Erkin ve Asena Atalay’ın oğlu kocaman oldu! Şükran Ovalı ile görüntülendi

2010 yılında futbolcu Caner Erkin ile yaptığı evlilikle ismini duyuran, daha sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay uzun süre magazin gündeminde kalmış ve daha sonra Erkin ile boşanarak gözlerden uzak olmaya başlamıştı.

Atalay ile olaylı bir şekilde boşanan futbolcu Caner Erkin ise Şükran Ovalı ile mutlu bir evlilik gerçekleştirmiş ve bu ilişkiden bir de kızı olmuştu.

2

Birbirlerine aşklarına her fırsatta dile getiren Caner Erkin ve Şükran Ovalı minik bir aile kurdu. Son olarak Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı, kızı Mihra Ela ve ilk eşi Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar birlikte görüntülendi.

3
Şükran Ovalı ve Çınar’ın samimi halleri gözlerden kaçmazken Asena Atalay’ın oğlu olan Çınar’ın artık kocaman olduğu da görüldü.

1

Caner Erkin ve Asena Atalay’ın oğlu Çınar Erkin’in annesine benzediğine dair yorumlar da sosyal medyada gündem oldu. (SnobMagazin)

caner-erkin-ve-sukran-ovali-ndan-aile-saadeti-IBdsX

Günün Magazin olayları

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kulüp'teki sahneleriyle çok konuşulmuştu! Yeni adresi belli oldu Kulüp’teki sahneleriyle çok konuşulmuştu! Yeni adresi belli oldu
Ünlü şef o yoruma şaştı kaldı! Ünlü şef o yoruma şaştı kaldı! “Diğer çocuğum kim?”
67 yaşındaki adamdan kuma üstüne kuma! Esra Erol kendini tutamadı! 'Çocuğunuz yaşındaki bir kadınla...'67 yaşındaki adamdan kuma üstüne kuma! Esra Erol kendini tutamadı! ‘Çocuğunuz yaşındaki bir kadınla…’

Yorum yapın