Çakıroğlu Denizcilik İş Başvuru Formu 2023

Çakıroğlu Denizcilik İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Çakıroğlu Denizcilik İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Çakıroğlu Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları ile ilgili bilgiler. Çakıroğlu Denizcilik ile ilgili genel bilgiler ve şirketin yapmış olduğu işler, dünden bugüne faaliyetleri ve iletişim bilgileri.

  • Çakıroğlu Denizcilik Hakkında Bilgi
  • Çakıroğlu Denizcilik İş Başvurusu

Çakıroğlu Denizcilik Hakkında Bilgi

Çakıroğlu Denizcilik genel faaliyet alanı olan ülkeler arası taşımacılık hususunda kurulduğu günden bu yana etkin biçimde faaliyet göstermektedir. Ticaret dünyası için olmazsa olmaz bir yere sahip olan ülkeler arası taşımacılık sektöründe güvenilir ve nitelikli çalışma stili ile adından söz ettiren ve başarılı bir firma olan Çakıroğlu Denizcilik ülkenin ileri gelen ve en fazla güvenilen şifrketi olarak faaliyetlerini yürütmeye sürdürmekte.

Çakıroğlu Denizcilik hem yurtiçi hem de yurtdışı alanda çalışmalar yürütmektedir. Yaptığı geniş yelpazedeki çalışmaları ile birlikte ülke ekonomisine de fayda sağlamaktadır. Firma politikası tamamen müşteri odaklı bir yapıya sahiptir. Öncelikle müşterilerin güven ve tatminiyetini esas alarak yürütülen çalışmalarda talepler analiz edilir ve bu istekleri karşılayacak nitelikli bir hizmet sağlanır. Firmanın çalışma sistemi çalışanlar aracılığıyla geliştirilir ve uygulanır. Çakıroğlu Denizcilik çalışanları ve yönetimi ile birlikte sahip olduğu sistemini sürekli olarak yenileyerek ve daha da ileriye taşıyarak enerjik bir yapı elde etmiştir.

Çakıroğlu Denizcilik Armatör bir firma olarak faaliyetlerini sürdürür. Ülkemizden Dünyanın ihtiyaç duyulan her noktasına taşıma yapabilen firma bu taşıma faaliyetlerinde kendine ait olan açık yük gemisi ile taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirir. Aynı biçimde Dünyanın her yerinden de ülkemize taşımacılık yapmaktadır. Çakıroğlu Denizcilik faaliyet alanlarını daha da genişletmektedir. Firma bunun bunun yanında gabari dışı olan projelerin taşımaları ile Demiryollarında proje taşıma işlemlerini de başarılı bir biçimde gerçekleştirmeye sürdürmektedir.

Çakıroğlu Denizcilik ülke içi ve dışında bi hayli geniş bir acente ağına sahiptir. Bunun yanında tam anlamıyla bir lojistik hizmeti merkezi görevini üstlenmiştir. Bunun yanında yerli ve yabancı bir çok müşteri aracılığıyla da tercih edilebilir bir seviyeye yükselmiştir. Çakıroğlu Denizcilik bu nitelikli hizmetlerin bunun yanında kuru yük taşımacılığı, çelik ve demir taşımacılığı, hammadde taşımacılığı, iş makineleri taşımacılığı, proje taşımacılığı ve çıkış ve varış noktalarında gümrük ve antrepo işlemlerini de başarı ile gerçekleştirerek müşterilere daha kapsamlı ve daha kolaylaştırıcı bir hizmet sağlamaktadır. Bunun yanında her geçen gün sektörde daha da göz alıcı bir seviyeye sahip olmaktadır.

Çakıroğlu Denizcilik İş Başvurusu

Çakıroğlu Denizcilik iş başvurusu yapmak için firma insan kaynakları departmanıyla görüşmeniz gerekmektedir. Buraya tıklayarak veya alt bölümde bulunan e-posta yahut telefon bilgilerinden Çakıroğlu Denizcilik insan kaynakları departmanına personel alımı olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz.

Çakıroğlu Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres Bilgileri: Atatürk Cad. Ulya Engin İş Merkezi No:68/3 Kat:10 Kozyatağı – İstanbul
Telefon Numarası: (+90) 216 368 74 52
E-posta Adresi: [email protected]
Web Sitesi: http://mcgroup.tc/cakiroglu-denizcilik/

152

Yorum yapın