Bu 3.000 $, 32 inçlik e-mürekkepli ekran, gazetelerin ön sayfalarını duvarınıza getiriyor

Haberleri nasıl takip ediyorsunuz? Web siteleri? Televizyon? Radyo? Sosyal medya? Belki de bu dünyada bir Pazar sabahı bir fincan kahve içerken bir gazete sayfasını açmak gibi çok az zevk olduğunu bildiğiniz halde, gazeteyi teslim eden gerçek bir uzmansınız.

Proje E Mürekkep yakın zamanda bu caddelerin yerini almayacak – ve gerçekten, niyet bu gibi görünmüyor bile. Yaratıcı Alexander Klöpping, tüm arayışı, sonunda kendi başına bir can alan bir tür hobi yan projesi olarak tanımlıyor.

“Ben bir haber bağımlısıyım ve bir gazetenin ön sayfasının gücü ve cazibesi beni her zaman büyülemiştir,” diye yazıyor. “Öyleyse, bir şeye rastladığımda bir Google mühendisi tarafından yazılmış makale En sevdiği günlük gazetenin ön sayfasının duvarında belirgin bir şekilde sergilendiği bir e-mürekkep cihazı yapan kişiyi kıskandım. Ben de hazır donanım kullanarak bir tane yaptım.”

Sesinden, sadık gazete e-mürekkep ekranı kendi başına bir can aldı. Hackernews’e girdikten sonra. Proje, Hollanda haber toplama platformunun kurucu ortağını ikna edecek kadar ilgi topladı. karıştırmak şeyi satmaya başlamak için.

rent a car 34

Görsel Kaynakları: Proje E Mürekkep

Klöpping, ofisler, oteller ve havaalanları için düşük güçlü etkileşimli tabelalar üreten bir Sloven şirketi olan Visionect şeklinde bir e-mürekkep tedarikçisi buldu. “Kurumsal kullanım için sattıkları ekranın boyutlarının katlanmamış bir gazete ön sayfasının boyutlarıyla aynı olduğu ortaya çıktı” diye ekliyor.

32 inç diyagonal ekranlar 27,84 × 16,29 × 0,53 inç boyutunda ve 18 pound’un biraz altında. Arkada bir TV montajı kullanarak duvara asmanıza izin veren bir VESA montajı var (yine, oldukça ağır).

Ürünün sitesinde, “Project E Ink’in herhangi bir gazete ile bağlantısı yoktur. Gazete ön sayfalarının URL’lerini yükleyen bir ekran. Kaliteli gazetecilik desteğimizi hak ettiğinden, en sevdiğiniz gazeteye abone olmanızı öneririz.”

Ucuz değil. Sistem şu anda 2.783 € (3.050 $) fiyatla sunuluyor. 1) haberleri gerçekten sevmeli ve 2) her şeye biraz işlevsel sanat olarak yaklaşmalısınız. Peki, gazeteleri gerçekten ne kadar seviyorsunuz?

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın