Borealis Denizcilik İş Müracaat Formu 2023

Borealis Denizcilik İş Başvurusu Güncel, müracaat sitemizde Borealis Denizcilik İş Başvurusu ile ilgili müracaat ayrıntılarını bir araya getirdik..

Borealis Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları. Denizcilik yorumları, maaşları ve şirket ile ilgili çeşitli detayları makalemizde bulacaksınızdır.

  • Borealis Denizcilik Hakkında Informasyon
  • Borealis Denizcilikte Ne iş Yapılır?
  • Borealis Denizcilik İş Başvurusu
  • Borealis Denizcilik İş İlanları

Borealis Denizcilik Hakkında Informasyon

Denizcilik 2016 tarihinde kurulmuş bir denizcilik şifrketidır. Uzmanlaşmış olduğu saha ise petrol ve kimyasal tankerlerdir. Ek olarak bir vapur işletme şirketi olan Borealis Denizcilik, uygun maliyetlerle kaliteli hizmet anlayışıyla tüm üyelerine geniş bir halde bir vapur yönetim paketi sağlamaktadır.

Bünyesinde belli tecrübelere haiz eski denizcileri çalıştıran Borealis Denizcilik, uzman mühendis ekibiyle da üyelerine en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır.

Borealis Denizcilik Kariyer İmkanları
Denizcilik firmalarında çalışmak istiyorsanız Borealis Denizcilik şirketine müracaat uygulayabilirsiniz. Ek olarak vapur adamı olarak çalışmak yada değişik pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız alt bölümde verdiğimiz bağlantılar üstünden iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Borealis Denizcilik Maaşları
Denizcilik şirketlerinin vermiş olduğu neredeyse fiyatlar aşağıdaki gibidir. Bu yüzden Fiyatlarda aşağı yukarı oynamalar olabilir. Burada verdiğimiz fiyatlar denizcilik şirketlerinin vermiş olduğu neredeyse sayılardır.

Kaptan / Baş Mühendis $7400
2. Kaptan / 2. Mühendis               $5800
3. Kaptan / 3. Mühendis               $3600
Reis / Fitter / Aşçı / Lostromo    $2200
Usta Gemici / Yağcı         $1700
Kamarot              $1500

Borealis Denizcilik Yorumları
Borealis Denizcilik personel müdürü Mehmet Emre Yalçın Borealis Denizcilik ile ilgili yapmış olduğu konuşmalarda toplamda 11 kimyasal tankerin işletmesini yaptıklarını ve süre içinde bu sayıyı daha da fazla arttıracaklarını dile getirdi. Ek olarak Gemilerde her dönem ekip çalışmasının önemli bulunduğunu ve denizcilik sektöründe personellerin oldukca dikkatli seçilmesi ve en iyi yatırımında insana yapılabileceğini dile getirdi.

Borealis Denizcilikte Ne iş Yapılır?

Vapur adamı, bir gemide çalışan ve değişik görevleri yerine getiren denizci personeldir. Ek olarak vapur adamlarının görevleri, geminin tipine, ebatlarına ve amacına bağlı olarak değişmiş olur. Lakin, genel anlamda vapur adamının işleri içinde şunlar yer alabilir:

  1. Navigasyon: Vapur adamı, navigasyon ekipmanlarını tercih ederek geminin rotasını belirler ve gezi süresince gemiyi doğru şekilde yönlendirir.
  2. Güverte İşleri: Vapur adamı, güvertede meydana getirilen işleri gerçekleştirir. Bu yüzden işler içinde halatların kontrolü, yükün taşınması, geminin temizliği ve bakımı yer alır.
  3. Motor Kısmı İşleri: Bir vapur motor bölümünde çalışan vapur adamı, geminin motorlarının işleyişini takip eder ve lüzumlu bakım ve onarımları yapar.
  4. Güvenlik: Vapur adamı, gemideki güvenliği sağlamak maksadıyla mürettebat ve yolculara acil durum eğitimi verir, can kurtarma botlarının kullanımını öğretir ve yangın önleme sistemleri şeklinde güvenlik ekipmanlarını denetim eder.
  5. Yolcu İlişkileri: Bazı gemilerde, vapur adamı yolcuların gereksinimlerine cevap vermek ve  destek olmakla da mesuldür. Bu işler içinde, check-in işlemleri, bagaj taşıma. Ve yolculara gezinsel bölgeler ile ilgili data verme şeklinde işler yer alır.

Vapur adamı işi sıkıntılı ve stresli olur, fakat bunun yanı sıra da coşku verici olur. Vapur adamları, dünya denizlerinde gezi ederken değişik kültürleri tanıma fırsatı elde ederler ve vapur yaşamının sunmuş olduğu deneyimlerden yararlanırlar.

Borealis Denizcilik İş Başvurusu

Denizcilik iş başvurusu için buraya tıklayın ve şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

Borealis Denizcilik İş İlanları

Borealis Denizcilik  iş ilanlarını Linkedin üstünden takip edebilirsiniz. Linkedin profilinizden online iş başvurusu da uygulayabilirsiniz. Linkedin sayfa linki: Linkedin

Ek olarak öteki iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

231

kim kimdir ne süre iyi mi nedir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan garip ve değişik haberler en acayip haberler burada

Yorum yapın