Bir süredir tedavi görüyordu! Kötü haber geldi

Türk tasarımcı ve organizatör 86 yaşındaki Erkan Özerman, bir süredir kanser ile mücadele ediyordu. Özerman, bugün tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.

Özerman’ın vefatını Özerman’ın vefatını Film-San Vakfı duyurdu.

Film-San Vakfı’nın yaptığı açıklamada, “Film-San Vakfı’nın kurucularından organizatör Erkan Özerman’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun” ifadeleri yer aldı.

“HAYATIMIN SONUNU YAŞIYORUM”

Erkan Özerman bir yıl önce “Hayatımın sonunu yaşıyorum. Tesadüfen doktorun bir ricasıyla ‘MR çekelim’ deyince çekelim dedim. MR benim kanser olduğumu söyledi. Kanser metastaz yapmış, karaciğere geçmiş. Yaşımdan ötürü doktorlar ameliyat yapmıyorlar. Çok iyi bir onkolog beni elinden geldiğince götürüyor” demişti.

erkan özerman777

ERKAN ÖZERMAN KİMDİR?

1938 yılında İstanbul’da doğan Erkan Özerman, Galatasaray Lisesi’nin ardından eğitimi Université Paris VIII Sosyoloji Fakültesi, Paris Siyasal Okulu’nda tamamladı. Ünlü isim, çeşitli gazetelerde sinema ve tiyatro eleştirmenliği, magazin yazarlığı yapmıştır.

Türkiye’de eğlence sektöründe önemli gece kulübü ve diskoteklerin kurucusu oldu.

1976 yılında 1. Uluslararası İstanbul Pop Müzik Festivali Başkanı, 1979 Fransız – Türk Dostluk Derneği Başkanı, 1989 Best Model of Turkey ile Best Model of the World Kurucu Başkanı ve 2001 Sportif Salon Dansları Derneği Kurucu Başkanı’dır.

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaşadıklarını anlattı: Yaşadıklarını anlattı: “Yaşım küçüktü korktum”
Sözleri tepki çekti: Sözleri tepki çekti: “Göğüslerinin yarısı dışarıda…”
İlginç evlilik açıklaması şaşırttı: İlginç evlilik açıklaması şaşırttı: “Eş olamadım ama”

Yorum yapın