'Beni iğfal etti' sözleri başına iş açtı! O gazete küpürü dosyaya eklendi

Usta sanatçı Metin Akpınar’ın öz babası olduğunu DNA sonuçlarıyla kantılayan Duygu Nebioğlu, uzun yıllardır kayıp olan annesini bulmak için Müge Anlı’ya çıkmıştı.

Bazı filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıkan Suphiye Orancı ortaya çıkmazken kızları hakkında her gün yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. Duygu Nebioğlu, “Ablamın babası da ünlü gazeteci” demesi sonrası ortalık karıştı.

DUYGU SUPHİYE3333

Dilara’nın ünlü gazeteci Uğur Dündar’ın kızı olduğu iddia edildi. Ancak Dündar bu iddialara ‘DNA sonucu bu iddiaları yalanlıyor’ diyerek açıklama yaptı. Dilara, DNA sonucuyla oynandığını düşünerek sonuca itiraz etti.

dilara

DNA testinin usulüne uygun şekilde yeniden yapılması beklenirken davaya dair yeni detaylar ortaya çıktı.

GAZETE KÜPÜRÜ DOSYAYA EKLENDİ

Günaydın’dan Ceyhan Toprak’ın haberine göre; Suphiye Orancı hamileyken Uğur Dündar’ın Posta gazetesine 24 Nisan 1985’te verdiği röportajın yer aldığı gazete kupürünün babalık davası dosyasına delil olarak girdi.

posta gazetesi

‘BENİ İĞFAL ETTİ’

‘Evleneceğim kurtulacağım’ başlıklı gazete röportajında ‘Mazbut bir hayatım var” diyen Uğur Dündar, “Günün birinde bir kadının kucağında çocuğu ile çıkıp (Uğur beni iğfal etti) diyeceğinden korkuyorum” demesi dikkat çekmişti.

uğur dündar

Tanımadığı kadınların sürekli kendisini rahatsız ettiğini röportajında söyleyen Uğur Dündar, “Artık rahatsız oluyorum. Beni rahat bıraksınlar. Benim için evlilik ciddi bir olaydır” diye konuşmuştu.


37 kiloya düşmüştü! Nihal Candan için flaş tahliye kararı

37 kiloya düşmüştü! Nihal Candan için flaş tahliye kararı

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şevket Çoruh’un ardından bir sürpriz daha! Bomba isim geri geliyorŞevket Çoruh’un ardından bir sürpriz daha! Bomba isim geri geliyor
Spor salonu pozları olay yarattı! Yorum yağdıSpor salonu pozları olay yarattı! Yorum yağdı
Lüks rezidansta öldürülmüştü! Ünlü şarkıcının kuzeni çıktıLüks rezidansta öldürülmüştü! Ünlü şarkıcının kuzeni çıktı

'Beni iğfal etti' sözleri başına iş açtı! O gazete küpürü dosyaya eklendi

Yorum yapın