Ben Bu Cihana Sığmazam 49. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle – atv BBCS izle

Ben Bu Cihana Sığmazam 49. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle – atv BBCS izle

atv ekranlarından yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam, 49. bölümüyle izleyicileriyle buluşacak. Merakla beklenen 49. bölüm için arama motorlarında araştırma yapanlar, Ben Bu Cihana Sığmazam 49. bölüm full izle, Ben Bu Cihana Sığmazam izle, Ben Bu Cihana Sığmazam 49. bölüm izle sorgularını yapıyor. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam 12 Aralık Salı günü yayınlanan 49. bölümünde neler yaşandı? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 49. bölümüyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşabilirsiniz.

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 12.12.2023- 23:34 Güncelleme Tarihi: 12.12.2023- 23:34

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam, 12 Aralık Salı günü yeni maceralarla izleyicinin karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen 49. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 49. bölüm bilgileri…

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 49. bölüm izlemek için tıklayın

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 49. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cezayir’in eli Gardaşov’un gelmesiyle rahatlamıştır. Onun yardımıyla ambargoyu delmeyi tasarlamaktadır. Fakat Müfit ve Atakan, Gardaşov’u evinden alıp ona düstur çekerler. Kardeşi de vaktinde Amerika’nın petrol ambargosunu deldiği için Gardaşov’u sakıncalı bulmakta ve Cezayir’le ortak olmasını istememektedirler.

Bu esnada Cezayir, Gardaşov’dan kardeşini Amerika’ya teslim edenin Erman olduğunu öğrenir. Yani Gardaşov sadece Cezayir’e yardım etmek için gelmemiştir. Erman’la da yüzleşecektir. Cezayir plansız bir şekilde Erman’ın karşısına çıkmaması için Gardaşov’u uyarır. Ama Gardaşov onu dinlemeyecek ve ortalığın birden karışmasına sebep olacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 49. bölüm izlemek için tıklayın

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

Yönetmen: Onur Tan

Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş

Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın