Basecamp, Hindistan’da özel indirimli fiyatlandırma sunuyor

rent a car 34

Basecampİlk kez 2004 yılında piyasaya sürülen yaygın olarak kullanılan proje yönetimi araçlarından biri olan , şu anda Hindistan’daki kullanıcılara ayda yaklaşık 4 ABD doları kadar düşük özel indirimli fiyatlandırma ile sunulmaktadır.

Salı günü, 37signals’ın kurucu ortağı ve CEO’su Jason Fried ilan edildi the indirimli fiyatlandırma Hindistan’daki yeni müşteriler için Basecamp. Araç, ülkedeki kullanıcı başına aylık 300 Hint rupisi (3,65 $) ücretle sunuluyor; bu, kendi aracından %75 daha az. küresel fiyatlandırma 15 $ (1.200 Hint rupisi). 500 GB depolama alanı ve sınırsız proje gibi özellikler sunar ve kullanıcıların konukları ücretsiz olarak davet etmesine olanak tanır.

Basecamp’ın büyümekte olan işletmeler, yeni başlayanlar ve büyük şirketler için tasarlanan ve toplamda 5 TB depolama ve öncelikli destek sunan Pro Unlimited katmanının yıllık fiyatı 4.800 Hindistan rupisi (58,48 $). Bu, 399 $’lık küresel fiyatlandırmadan %80’den fazla bir düşüş olduğunu gösteriyor. Ayrıca, 349 $’lık küresel fiyatlandırmadan %80’in üzerinde düşüşle 5.650 Hindistan rupisi (69 $) ile aylık bazda ödenecek Sınırsız katman da var.

Fried, TechCrunch’a şirketin ülkedeki bazı çok küçük işletmelerden, yalnız girişimcilerden ve serbest çalışanlardan önemli talep gördükten sonra özel fiyatlandırmayı uygulamaya karar verdiğini söyledi.

“Hindistan’da Basecamp’ı kullanmak isteyip de bunu karşılayamayan giderek daha fazla sayıda insandan haber alıyoruz” dedi ve müşterilerin birçoğunun iş kitabını okuduktan sonra ilgilendiklerini belirtti. yeniden işlemekurucu ortağı David Heinemeier Hansson ile birlikte kaleme aldığı.

Ayrıca, yeni hamlenin Basecamp’ın Hindistan’daki yeni müşterileri için bir test olduğunu ve kademeli olarak diğer pazarlara genişletilebileceğini de kaydetti.

“Yıllardır farklı ülkelerde farklı fiyatlar sunmayı düşündük, ancak bunu bir türlü uygulamaya koyamadık. Hindistan’dan gelen tüm bu yeni talep ve yerel fiyatlandırmayı test etme arzumuzla, şimdi tam zamanı gibi hissettik” dedi.

Fried, Hindistan’daki Basecamp kullanıcılarının tam sayısını açıklamadı, ancak ülkenin tarihsel olarak küresel olarak ilk beş pazarı arasında yer aldığını belirtti.

Bir süredir birçok girişimci ve takımın tek tercihi Basecamp olsa da, Asana, Trello ve Slack gibi teklifler son zamanlarda benimsenmeye başladı. Ayrıca, ClickUp ve Notion gibi daha yeni araçlar, Basecamp’ın pazar konumunu zorlayan zorlu rakipler olarak ortaya çıktı. Yine de indirimli fiyatlandırma, Basecamp’ın dünyanın en büyük ikinci internet pazarındaki bir dizi girişimciyi ve küçük işletmeyi çekmesine yardımcı olabilir.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın