Bahar ilk bölüm İZLE FULL Show TV | Bahar dizisi 1. bölüm izle TEK PARÇA

Bahar ilk bölüm İZLE FULL Show TV | Bahar dizisi 1. bölüm izle TEK PARÇA

Show TV’nin yeni dizisi Bahar 1. bölüm ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Demet Evgar’ın başrolde yer aldığı dizi genç bir kadının yaşam mücadelesini konu ediniyor. Bahar ilk bölüm full izle aramaları hız kazanırken detaylar haberimizde…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 13.02.2024- 23:32 Güncelleme Tarihi: 13.02.2024- 23:32

Bahar dizisi Show TV ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşuyor. Yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olan ve doktorluk yerine ev hanımlığını seçen bir kadının hayatına odaklanan dizinin başrolünde Demet Evgar yer alıyor. Bahar 1. bölüm izleme linki ve detaylar haberimizde…

BAHAR 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BAHAR 1. BÖLÜM ÖZETİ

Bahar’ın 1. Bölümünde; Bahar (Demet Evgar), başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu (Mehmet Yılmaz Ak)’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır. Bahar’ın doktoru Evren (Buğra Gülsoy), onu kurtarmaya kararlıdır.

Bahar, yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olmuş, doktorluk yerine ev hanımlığını seçmiştir. Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır.

Bahar’ın doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır ve tek kurtuluşunun karaciğer nakli olduğunu söyler. Ailede bir tek Timur’un karaciğeri uyumlu çıkar! Büyük bir eşikle sınanan Yavuzoğlu ailesi için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

BAHAR OYUNCULARI

  • Demet Evgar
  • Buğra Gülsoy
  • Mehmet Yılmaz Ak
  • Hatice Aslan
  • Ecem Özkaya
aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın