Antalya sahilleri yaz sezonunu aratmadı

Antalya sahilleri yaz sezonunu aratmadıKasım ayına sayılı günler kala turizm kenti Antalya’da hava sıcaklığı 30 derecelerde seyrediyor. Hafta sonu ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın etkisiyle sahillerde adeta yaz yoğunluğu gözlemlendi. Akdeniz’in yakıcı güneşinde tatilciler hem yüzdü hem de güneşlendi.

Bazı vatandaşlar ise kumsal bandında yürüyüş, ağaç altında çay kahve tadı yaptı. Deniz suyu sıcaklığının 25 derece ölçüldüğü kentte çocuklar ve aileleri yüzmeyi tercih etti. Büyük bir kesimini ise kumsalda güneşlendiği görüldü. Sahildeki kesafet dron ile de görüntülendi.

“Ağustos kalabalığı şeklinde”

Denizde yüzen Nurgül Arın, çok güzel bir plaja sahip olduklarını belirterek, “29 Ekim her sene olduğu şeklinde bu yılda güzel kutlandı. Akşam da fener alayı olacak. Deniz oldukca güzel, havada her zamankinden daha sıcak. Umarım herkes güzel bir dinlence geçiriyordur. Ama sahilde çoğunluğu şuan yabancı. Şuan sahildeki kalabalık ağustos ayı şeklinde” dedi.

“Yazı aratmıyor”

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasının ardından sahile gelen Berke Kılçık, “Kasım ayına yaklaştık fakat hala Antalya’da güneş kendini gösteriyor. İnsanlar yazdan kalma bigün gibi sahile akın ettiler. Çok kalabalık yaz günlerini aratmıyor imaj. Arkadaşımla yüzmeye geldim akşamda konsere gideceğiz” diye konuştu.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın