13 dönümlük arsada yaşıyor! Doğanın içinde 1+0 evi dikkat çekti

‘Deli Yürek’, ‘Kurtlar Vadisi: Pusu’, ‘Çukur’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ gibi birçok başarılı projede yer alan usta oyuncu Ali Sürmeli gözlerden uzakta doğada bir hayat sürüyor.

Kuzey Ege’nin en güzel bölgelerinden Assos’ta yaşayan Ali Sürmeli 41 yıldır doğanın içinde dingin bir yaşantıya sahip.

Bir arsa içinde tek katlı bir ahşap evde yaşayan usta oyuncu çocukluğundan beri sürekli sürgün halinde yaşadığını anlatarak “Biz geldiğimizde sadece eşekler vardı. Ama bir uykusu var, Bingöl’de yaylada yatıyorsun…” dedi.

1

“Kadırga’da bu sene 41. yılım… 1+0 ahşap bir ev. 6 dönüm burayı aldım,12-13 sene önce… 6 dönüme hiçbir şeye izin yok dediler” diyen efsane oyuncu bakın o zamanın parasıyla ne kadar ödemiş…

2

“LÜKS YAŞIYORUM”

Ali Sürmeli “O zamanın parası 100 bine bu 6 dönümü almışım, yan tarafı yalvar yakar istedik, 7 dönüme 200 istedi. 13 dönümü 13 sene önce 300’e aldım, bin dolarmış… Akademi kuracağız o zaman, ama gaz veren herkes kenara çekildi. Planladım bundan 12 tane koyacağız hadi el atın, yok! Keçi sürüsü dağıldı böyle kaldı” açıklamasında bulundu.

Usta oyuncu Ali Sürmeli “Mütevazi diyor herkes ama lüks yaşıyorum” dedi.
3

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kıvanç Tatlıtuğ'u rahatsız eden soru! Yanıtı olay...Kıvanç Tatlıtuğ’u rahatsız eden soru! Yanıtı olay…
Baby shower tartışması! Mevlit okutan isim dayanamadı: Çok ayıp değil mi?Baby shower tartışması! Mevlit okutan isim dayanamadı: Çok ayıp değil mi?
Aras Bulut İynemli sorusu gerdi! Zorunlu itirafAras Bulut İynemli sorusu gerdi! Zorunlu itiraf

13 dönümlük arsada yaşıyor! Doğanın içinde 1+0 evi dikkat çekti

Yorum yapın