yüzyıllık mucize konusu gerçek mi

yüzyıllık mucize konusu gerçek mi bilgi90’dan bulabilirsiniz

Yüz Yıllık Mucize uyarlama mı? Yüz Yıllık Mucize hikayesi gerçek mi?

Yüz Yıllık Mucize konusu nedir? Atatürk’ü mü anlatıyor? Yüz Yıllık Mucize uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Yüz Yıllık Mucize konusu nedir? Atatürk'ü mü anlatıyor? Yüz Yıllık Mucize uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Yüz Yıllık Mucize konusu nedir? Atatürk’ü mü anlatıyor? Yüz Yıllık Mucize uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

STAR TV ekranlarında yeni sezonunda yayınlanacak olan Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu araştırılıyor. Yüz Yıllık Mucize dizisinde tarihsel konulara da yer verilecek. Peki ama Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi?

Yüz Yıllık Mucize dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Kuvay-i Milliye döneminin hikayesinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. İşte Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu.

Yüz Yıllık Mucize konusu nedir?

Dikkat çeken dizinin konusu ise şöyle;

 Günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşır. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılacaktır.

Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

Yüz Yıllık Mucize konusu nedir, nerede çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize uyarlama mı?

Yüz Yıllık Mucize konusu nedir, nerede çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize uyarlama mı?

Yeni sezona damga vurmaya hazırlanan iddialı yapım “Yüz Yıllık Mucize” tarihe ışık tutan ilginç öyküsüyle büyük heyecan uyandırdı. Dizinin konusunu, oyuncularını ve çekim yerlerini merak eden dizi tutkunları internette araştırma yapmaya başladı. Peki Yüz Yıllık Mucize dizisi konusu nedir? Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize dizisi ne zaman başlıyor? İşte yanıtlar…

Star TV ekranlarının heyecanla beklenen yeni dizisi “Yüz Yıllık Mucize”, alışılagelmişin dışındaki konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla diziseverlerin radarına girmeyi başardı. Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’yu bir araya getiren yapım, 23 Mart 2023 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 1921 yılından beri 30’larında görünen bir adamın öyküsüne odaklanan dizinin konusu, oyuncuları ve çekim yerleri birçok kişi tarafından merak konusu haline geldi. İşte yeni sezonda fırtına gibi esmeye hazırlanan “Yüz Yıllık Mucize” dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar…

İLİŞKİLİ HABERAile dizisi nerede çekiliyor? Aile dizisi nerede geçiyor?

YÜZ YILLIK MUCİZE NE ANLATIYOR? YÜZ YILLIK MUCİZE KONUSU NEDİR?

Yüz Yıllık Mucize dizisinin başkahramanı Ali Tahir, 1893 yılında Selanik’te doğmuş ve 1921’de savaşta şehit düşmüştür. Ancak öldüğü gün Ali Tahir için yeni bir yaşamın başlangıcıdır. O günden beri hiç yaşlanmayan Ali Tahir, tam 130 yaşındadır ve artık ismi de Kemal’dir.

Yüz Yıllık Mucize dizisi konusu

30’lu yaşlarında görünen Ali Tahir, yaşamıyla ilgili radikal bir karar aldığı gün Harika isminde bir kadınla tanışır. Harika ve Ali Tahir’in tanıştığı gün gerçek hikayenin başladığı gün olacaktır. 

Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesi

YÜZ YILLIK MUCİZE OYUNCULARI KİMLERDİR?

OGM Pictures imzalı “Yüz Yıllık Mucize” dizisinin yönetmenlik koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Nuran Evren Şit kaleme aldığı yapımın başrollerinde ise başarılı oyuncular Birkan Sokullu ve Ebru Şahin yer alıyor. Güçlü hikayesiyle ilgi odağı haline gelen yapımın oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra gibi isimler yer alıyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları

YÜZ YILLIK MUCİZE NEREDE ÇEKİLİYOR?

130 yıl boyunca yaşamasına rağmen hala genç görünen Kuvayı Milliye mensubu bir adamın öyküsüne odaklanan yapımda tarihsel mekanlar göze çarpıyor. Dizinin çekim yerlerini merak eden vatandaşlar “Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor?” sorusuna yanıt aramaya başladı. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen dizinin ileriki bölümlerinde farklı mekanlar da kullanılabilir.

Yüz Yıllık Mucize çekim yerleri

Yazı kaynağı : www.yasemin.com

Yüz Yıllık Mucize dizisi konusu ne? Yüz Yıllık Mucize dizisi uyarlama mı? Yüz Yıllık Mucize hikayesi gerçek mi?

Yüz Yıllık Mucize dizisi konusu ne? Yüz Yıllık Mucize dizisi uyarlama mı? Yüz Yıllık Mucize hikayesi gerçek mi?

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in yer aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yüz Yıllık Mucize’nin fragmanı merak uyandırdı. Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu aratılan konular arasında yer alıyor. Peki, Yüz Yıllık Mucize dizisi konusu ne? Yüz Yıllık Mucize dizisi uyarlama mı? Yüz Yıllık Mucize hikayesi gerçek mi? Detaylar haberimizde…

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in yer aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisinin yeni tanıtım yayınlandı. Yüz Yıllık Mucize dizisinde yüz yıl boyunca yaşamasına rağmen hala genç görünen bir adamın hayatına genç bir kadının dahil olmasıyla yaşayacakları ele alınacaktır.

Birkan Sokullu

Ebru Şahin

Zerrin Tekindor

Gözde Seda Altuner

Ecem Çalhan

Yalçın Hafızoğlu

Necip Memili

Ayşegül Cengiz

Star Tv‘nin yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize, 15 Mart Çarşamba günü saat 20.00’da ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

Yazı kaynağı : www.haberler.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın