Yıldızlar Bana Uzak oyuncuları kimler? (Yıldızlar Bana Uzak konusu ve oyuncu kadrosu)

Yıldızlar Bana Uzak oyuncuları kimler? (Yıldızlar Bana Uzak konusu ve oyuncu kadrosu)

O3 Medya’nın üstlendiği, senaryosu Ercan Uğur tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce’nin oturduğu yeni dizisi Yıldızlar Bana Uzak yakında izleyici karşısına çıkacak. Sırlarla dolu aşk ve intikam hikâyesiyle izleyicileri derinden etkileyecek olan Yıldızlar Bana Uzak dizisinin kadrosu ve konusu açıklandı.Yıldızlar Bana Uzak oyuncuları kimler? (Yıldızlar Bana Uzak konusu ve oyuncu kadrosu)

‘);
}

Ercan Uğur tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce’nin oturduğu yeni dizisi Yıldızlar Bana Uzak’ın ilk bölüm fragmanı yayımlandı. Görüntüler ardından Yıldızlar Bana Uzak dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor.

Yıldızlar Bana Uzak oyuncuları kimler? (Yıldızlar Bana Uzak konusu ve oyuncu kadrosu) - 1

YILDIZLAR BANA UZAK OYUNCU KADROSU

Başrollerini Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı dizi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Usta oyuncular Gürkan Uygun ve Murat Daltaban’ın da yer aldığı dizide, Rami Narin, Elifcan Ongurlar, Evrim Doğan, İnanç Konukçu, Goncagül Sunar, Yaprak Medine, Baran Can Eraslan, Ela Yörüklü, Önder Selen, Deniz Atam ve çocuk oyuncu Mustafa Enis Bilir rol alıyor.

YILDIZLAR BANA UZAK KONUSU

Kadir ve Aslı… Onların aşkı unutulacak ya da zamana yenilecek bir aşk değildir. Sonsuza kadar hatırlanacak kutsal bir bağ gibidir. Ama Kadir’in hapse girmesi hem de Aslı’nın babasının katili olarak hapse girmesi bütün güzel anıların yitip gitmesine yol açar. Aslı bu darbenin etkisiyle savrulurken Kadir’in artık tek bir amacı vardır. Masumiyetini ispatlamak ve hapishanede kendisine yol gösteren Yahya ile birlikte bu oyunu oynayan Varnalı ailesinden intikam almak…

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • Televizyon
  • N-Life
  • Dizi

Yorum yapın