Yeniden Tasarlanan Mickey’nin Toontown Oyunu, İnteraktif Oyunda Yeni Bir Döneme Giriyor – Dünyadan Haber

Disneyland Resort, Disney100 yıl dönümü kutlamalarına bugün yeniden tasarlanan Mickey’s Toontown’ın Disneyland Park’ta yeniden açılmasıyla devam ediyor. Bu hareketli mahallede, aileler ve küçük çocuklar artık yeni etkileşimli deneyimlerin tadını çıkarırken ve tanıdık favorileri geri getirirken birlikte keşfedebilir, oynayabilir, keşfedebilir ve rahatlayabilir. Arazinin ortamı ve deneyimleri birbirlerini çeşitli şekillerde görmelerine, duymalarına, hissetmelerine ve birbirleriyle etkileşim kurmalarına izin verdiği için konuklar kendi tarzlarında oynamaya davet edilir.

Walt Disney Imagineering’de Portföy Sorumlu Yapımcısı Jeff Shaver-Moskowitz, “Mickey’s Toontown ilk olarak 30 yıl önce açıldı, bu nedenle burada büyümüş ve burada sihirli anılar yapmış nesiller boyu Disneyland Resort misafirleri var” diyor. “Walt Disney Imagineering, Mickey’s Toontown’ı pek çok kişi için özel kılan şeyin özünü korumak ve burada yeni anılar biriktirmek için sabırsızlanan gelecek nesiller için onu geliştirmek için yola çıktı.”

Yeniden tasarlanan Mickey’s Toontown, Walt Disney Imagineering tarafından, toplanma ve oyun için daha fazla açık yeşil alanla, mümkün olduğu kadar çok engeli kaldırmaya çalışmak için kasıtlı olarak tasarlandı. Konuklar artık refakatçi tuvaletleri, dekompresyon için daha sessiz bir alan ve farklı yeteneklere sahip konuklar için navigasyonu kolaylaştırmaya yardımcı olan kaldırımsız bir arazi dahil olmak üzere farklı ihtiyaçlar için düşünülmüş unsurları deneyimleyebilir.

Shaver-Moskowitz, “Bu arazinin büyük çocuklar ve yetişkinler için de tasarlandığından emin olmak istedik” diyor. “Disneyland’da bir günün bir cazibe merkezinden diğerine ve bir rezervasyondan diğerine koşarak telaşlı ve kaotik olabileceğini biliyoruz. Toontown’un sadece heyecan verici olmasını değil, aynı zamanda depresif, rahatlatıcı ve konuksever olmasını istedik.”

Mickey’s Toontown’da yeni tasarlanan alanlardan bazıları şunlardır:

  • CentTOONial Parkı: Konukların araziye girdiklerinde gördükleri ilk alan, iki yeni etkileşimli oyun deneyimiyle destekleniyor: oyun için tasarlanmış su masalarının bulunduğu, konukları duyusal bir deneyim yaşamaya davet eden büyüleyici bir çeşme ve çocukların emeklemesi için yontulmuş kökleri olan bir rüya ağacı ve keşfedin.
  • Goofy’nin Nasıl Oynanır Bahçesi: Çocuklar, tuhaf ses bahçesinde tuhaf sesler çıkarmanın yeni yollarını keşfedebilir veya yepyeni, yüksek bir kulüp binasında oynayabilir. Goofy’s House’un içinde konuklar, yalnızca Goofy’nin hayal edebileceği eğlenceli, etkileşimli bir şekerleme makinesini çalıştırmaya yardımcı olabilir.
  • Donald’ın Ördek Göleti: Küçükler kıpır kıpır kıpırdanabilir ve su sıçratabilir. Ördek havuzuna tünemiş Donald’s Boat, dönen nilüferler, denge kirişleri ve sallanan oyuncaklarla çevrilidir. Kaşifler, tanıdık ördek yavruları Huey, Dewey, Louie ve Webby’nin yer aldığı içeride eğlenceli baloncuklara tanık olmak için teknenin lumbozlarından göz atabilir.

Shaver-Moskowitz, “Parklarımızı farklı şekillerde kullanan, deneyimlerimizi farklı şekillerde gören, duyan ve hisseden çok sayıda konuğumuz var” diyor. “Her çocuğun, bu topraklara geldiğinde onlar için tasarlandığını, görüldüklerini ve bu yerin onları hoş karşıladığını bilmesini istiyoruz.”

Mickey’s Toontown, yeni cazibe merkezine ev sahipliği yapıyor Mickey ve Minnie’nin Kaçak Demiryolu27 Ocak’ta açıldı. Yaş/boy kısıtlaması olmaksızın aileler, Mickey Mouse ve Minnie Mouse’un tuhaf ve öngörülemeyen çizgi film dünyasına birlikte seyahat edebilir. Şimdi, yeniden tasarlanan Mickey’s Toontown’ın yeniden açılmasıyla, gençler ve yürekleri genç olanlar bir kez daha geri dönen cazibe merkezlerinin keyfini çıkarabilirler. Mickey’nin Evi, Minnie’nin EviVe Roger Rabbit’in Araba Çizgi Filmi Döndürmek. Artı, eğlence boyutundaki cazibe merkezi değişti Chip ‘n’ Dale’in GADGETcoaster’ınaKonukların Mickey’s Toontown’da yerleşik tamirci Gadget Hackwrench tarafından yaratılan bir bardak altlığında çıldırabileceği yer.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın