yalnız kalpler saat kaçta başlıyor

yalnız kalpler saat kaçta başlıyor bilgi90’dan bulabilirsiniz

Yalnız Kalpler - Dizisi Hakkında Haberler | FOX

Yalnız Kalpler dizisi ne zaman başlayacak? Yalnız Kalpler yayın tarihi belli oldu mu? Yalnız Kalpler dizi konusu ve oyuncuları

Yalnız Kalpler dizisi ne zaman başlayacak? Yalnız Kalpler yayın tarihi belli oldu mu? Yalnız Kalpler dizi konusu ve oyuncuları

Yapımcılığını Bros Film’in üstlendiği Yalnız Kalpler dizisi, ekranları başındaki milyonların içini aşkla dolduracak yapımlar arasına girecek gibi görünüyor. Yönetmenliğnii Cevriye Demir’in, senaristliğini ise Eylem Akın’ın yaptığı Yalnız Kalpler yayın tarihi ve Yalnız Kalpler dizi konusu ve oyuncuları, dizi severlerin internet üzerinden en çok araştırdığı konulardan birisi olarak dikkat çekiyor. Peki Yalnız Kalpler dizisi ne zaman başlayacak? Yalnız Kalpler yayın tarihi belli oldu mu?

Yalnız Kalpler dizisi ne zaman başlayacak?  

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Yalnız Kalpler dizisi, 9 Ocak Pazartesi günü hafta içi her gün saat 18.00’de izleyenlerle buluşacak. 

Yalnız Kalpler dizi konusu nedir?

Kapadokya’da büyüleyici bir gece geçiren Ayda ve Teoman, bu unutulmaz gecenin ardından birbirlerinden tam 3 yıl boyunca haber alamamıştır. Geçen üç yılın sonunda Ankara’da yolları yeniden kesişen ikilinin hayatları değişmiş fakat Ayda Teoman’ın kuzeni Mehmet ile bir ilişkiye başlamıştır. Annesinin baskısı altında kalan Ayda ve ailesi arasında kalan Teoman’ın işi hiç de kolay olmayacaktır. 

Yalnız Kalpler Dizi

Öte yandan Kumru üvey annesi Fatma ve onun hırslı kızı Nazlı’ya rağmen kardeşi Buse’nin hayatını düzenlemek için çabalamaktadır. Nazlı’nın takıntı haline getirdiği şef Ozan ise babaannesine bakmak zorunda olduğu için işe girmesi gereken Kumru’nun hayatı beklenmedik şekilde değişecektir.

Yalnız Kalpler dizi oyuncuları kimler?

Fox TV’nin yeni gündüz kuşağı dizisi olan Yalnız Kalpler’in oyuncu kadrosu Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Dilek Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar gibi isimlerden oluşuyor.

Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

Yalnız Kalpler (dizi)

Yalnız Kalpler ne zaman başlıyor? Yalnız Kalpler dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Yalnız Kalpler Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta

FOX YAYIN AKIŞI - Bugün FOX Güncel Yayın Akışı Programı, Günün Dizileri Ve Filmleri

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın