Vivo’nun yeni katlanabilir telefonu daha büyük pil ve extra renk seçeneğiyle gelecek

Vivo’nun yeni katlanabilir telefonu daha büyük pil ve extra renk seçeneğiyle gelecekVivo’nun yeni katlanabilir telefonu Vivo X Fold Plus hakkındaki haberlere düzenli olarak yenileri ekleniyor. Haberlerin artması, telefonun resmi duyurusunun da oldukça uzak olmadığını gösteriyor.

X Fold Plus’ta özgün X Fold‘dan farklı olarak Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin bulunacağı şimdiden biliniyor. 80W kablolu hızlı şarj desteği de telefonun açıklanan özellikleri içinde yer alıyor. Vivo yöneticisi Jia Jingdong’un Weibo’da yaptığı bir paylaşım, telefona dair başka bilgileri da gözler önüne seriyor.

Jia’nın paylaşımına gore, Vivo X Fold Plus’ın renk seçenekleri arasında kırmızı da olacak. X Fold sadece mavi ve siyah renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkmıştı. X Fold’da 4600 mAh olan pil kapasitesinin X Fold Plus’ta 4730 mAh olacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer ediniyor.

Jia’nın paylaştığı görsel de telefonun kırmızı renkle iyi mi görüneceği ve genel tasarımı konusunda ipucu veriyor.

Vivo X Fold Plus genel hatları itibarıyla X Fold ile hemen derhal aynı olacak şeklinde görünüyor. Yenileme hızı 120 Hz olan 8.03 inç iç ekran, yine aynı yenileme hızına sahip 6.53 inç dış monitör, 12 GB RAM, 256/512 GB depolama alanı, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel 2x yakınlaştırma yapabilen kamera, 5x zum özellikli 8 megapiksel periskop kamera, 48 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 16 megapiksel ön kamera X Fold’dan X Fold Plus’a aktarılacak özellikler arasında sayılıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın