valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023 nisan

valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023 nisan bilgi90’dan bulabilirsiniz

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek? 2023 Valorant Gece Pazarı tarihi

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek? 2023 Valorant Gece Pazarı tarihi

Valorant Gece Pazarı için Riot Games tarafından yapılacak açıklaması, oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Valorant resmi hesaplarından gelen açıklamaya göre Valorant Gece Pazarı Şubat Ayı için 16 Şubat 2023 itibari ile gelecek. 

Valorant Gece Pazarı 28 Şubat tarihinde sona erecek. 

Valorant Gece Pazarı NE İŞE YARAR?

Valorant Gece Pazarı, oyunun açılış ekranının sağ üst köşesinde bulunur ve parıldayan küçük bir kart logosu ile gösterilir. Oyuncular, bu simgeye tıklayarak ve kartları çevirerek hangi skinleri indirimli olarak alabileceklerini görebilirler.

Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek Nisan 2023?

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek Nisan 2023?

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023? Valorant 2020 yılında Riot Games tarafından yayımlandığında Valorant’ı diğer FPS oyunlarından ayıran en önemli özelliği farklı olması ve oyunculara farklılık sunmasıydı. Bu farklılıkları sıralamak gerekirse, farklı ajanlar, farklı kaplamalar, farklı haritalar, farklı yetenekler ve çeşit çeşit silahlar Valorant’taki farklılıklara örnek olarak verilebilir.

Tüm bu farklılıklar arasında oyuncuların en çok dikkatini çeken farklılık türü kaplamalar olmuştur. Beşe beş, rekabetçi olarak oynanan Valorant’ın oyun içerisinde hiç etkisi olmayan kaplamalar sadece oyunculara görsel şölen sunarlar. Peki her kaplamaya her zaman ulaşmak mümkün mü, ne yazık ki değil. Tabi bu sorunun da çözümü var, Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2022?

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant akşam pazarı her iki ayda bir Riot Games tarafından Valorant’a eklenen özel bir mağaza sekmesidir. Bu mağazada göreceğiniz en önemli uyarı ”size özel” yazısıdır. Evet, mağazadaki tüm kaplamalar tamamen size özeldir. Her hesapta farklı kaplamalar satışta olabilir. 

Gece pazarında satılan kaplamaların farkı nedir diye merak ediyorsanız, sizleri daha fazla merak içinde bırakmayalım. Valorant’ın normal sezonları kısımlara ayrılmıştır. Örneğin 1. sezon 1. kısımda satışa sunulan bir kaplama 1. sezon 2. kısımda satılmaz. Pazarı tam da burada devreye giriyor. Gece mağazası sayesinde;

satın alabilirsiniz. Özetle daha önce beğenip alamadığınız kaplamaları Valorant  pazarı sayesinde satın alabilirsiniz. Peki, Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023?

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2023?

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022?

Daha önce söylediğimiz gibi gececi pazarı her iki ayda bir Valorant mağazasına gelir. Riot Games düzenli olarak iki ayda bir olarak etkinliği aktif etse de tam tarih genelde tahmin edilemez. Resmi kaynaklardan gelen bir haber olmadığı için şimdilik ortaya çıkan sızıntılarla sizlere yanıt vermeye çalışacağız. Yeni gelişmeler oldukça konumuzu güncellemeye ve resmi açıklamaları yazımıza eklemeye devam edeceğiz.

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023 sorusunun şimdilik yanıtı, 12 Nisan 2023. Bizim tahminimiz 12 Nisan 2023 ile 19 Nisan 2023 arasında gece pazarının Valorant mağazasında size özel olarak bulunacağıdır.

Valorant Gece Pazarında Her Kaplama Olacak Mı?

Ne yazık ki Valorant pazarında her geçmiş kaplamayı bulamazsınız. Yağmacı kaplaması gibi özellikle beklenen kaplamalar genelde gece mağazasında olurlar ama her kaplamaya yer yoktur. Geriye kalan mağaza slotları ise tamamen sizlere özel olarak rastgele dolacaktır. 

Soruya net bir cevap vermek gerekirse, hayır. Valorant gece mağazasında şimdiye kadar oyuna gelen her kaplama olmayacak. Sadece belirli kaplamaların olacağı Valorant Night Market içeriği henüz bilinmiyor ancak açıklandığında sizlerle buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz.

Valorant Gece Pazarında Hangi Kaplamalar Olacak?

Valorant mağazasına Nisan ayının ortalarında gelecek olan pazarda yağmacı kaplamasının yanında geçmiş kısımların kaplama serileri olacaktır. 

Yukarıda saydığımız kaplamalar haricindeki ürünler rastgele olarak size özel halde gece mağazasında yer bulacaklardır.

Valorant Night Market Nedir?

Yayınlarda duyabileceğiniz Valorant night market, Türkçeye çevrildiğinde Valorant gece marketi olarak anlaşılabilir. Yani night market, gece marketi ile aynı şeydir. Yukarıda Valorant gece marketi ne zaman gelecek 2023 adlı konumuzda yazdığımız her bilgi ve haber Valoarnt night market için aynen geçerlidir. 

Şimdilik Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023 adlı yazımızın sonuna geldik. Yazımızın içerisinde de belirttiğimiz gibi yeni haberler geldikçe yazımızı güncellemeye devam edeceğiz. Tayming’i takip etmeyi unutmayın, zamanlama önemlidir.

Valorant Gece Pazarı Tarihleri

Daha önce Valorant gece pazarı ne zaman gelmişti konusuna bakacak olursa aslında hangi tarihin daha gerçekçi olduğunu kolayca anlayabiliriz. Sizler için ilk açıklanan gece pazarından itibaren oyuna eklenen tüm night martkerleri sıraladık.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Nisan ayında gece pazarının geleceğini tahmin ettiğimizi söylemiştik. Artık neredeyse kesin olarak gece pazarının Nisan ayında Valorant mağazına ekleneceğini biliyoruz. Valorant gece pazarı 12 Nisan tarihinden 19 Nisan tarihine kadar bizlerle olacak. Almak istediğiniz kaplamaları almanız için oldukça fazla zamanınız olacak. En kaliteli Valorant skinleri için tek yapmanız gereken Nisan ayını verimli geçirmek.

Daha fazla Valorant konusu okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazı kaynağı : tayming.com

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 15 Mart 2023? Valorant gece pazarı çıkış tarihi

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 15 Mart 2023? Valorant gece pazarı çıkış tarihi

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek sorusunun yanıtı oyun severler tarafından merak konusu oldu. Milyonlarca kişinin büyük beğeniyle oynadığı Valorant’ta gece pazarları büyük ilgi görüyor. Birbirinden güzel silah kaplamalarına uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Fakat pazarda toplam 6 silah kaplaması rastgele gelmektedir. Peki, Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 15 Mart 2023? İşte Valorant gece pazarı çıkış tarihi…

VALORANT GECE PAZARI NE ZAMAN GELECEK 15 MART 2023? İŞTE VALORANT GECE PAZARI ÇIKIŞ TARİHİ…

2 ayda bir kez gelen Valorant gece pazarı en son Şubat ayında gelmişti. Bu nedenle Nisan ayında gelmesi beklenen gece pazarına sayılı günler kaldı. Valorant’ın her Gece Pazarı gece 03.00’te gelmekte ve aynı şekilde gece 03.00’te sona ermektedir. Valorant Gece Pazarı, size özel rasgele 6 silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon. Kaplamaları tıpkı mağazadan alır gibi alabilirsiniz.

VALORANT GECE PAZARI NEDİR?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir FPS (First Person Shooter) oyunudur. Valorant’da oyuncular, farklı karakterlerin birbirleriyle karşı karşıya geldiği birinci şahıs nişancı deneyimi yaşarlar.

Valorant Gece Pazarı, oyuncuların oyun içi kozmetik eşyaları satın alabilecekleri bir mağazadır. Bu mağaza, oyunculara çeşitli silah tasarımları, karakter kostümleri ve diğer oyun içi öğeler sunar. Oyuncular, Gerçek Parayla satın alınabilen Radyanit adı verilen oyun içi bir para birimi kullanarak bu kozmetik eşyaları satın alabilirler.

Valorant Gece Pazarı, oyunculara her gün farklı kozmetik eşyalar sunar ve bu eşyaların fiyatları ve özellikleri her gün değişebilir. Oyuncular, istedikleri kozmetik eşyaları satın almak için kısa bir süre içinde karar vermek zorunda kalabilirler, çünkü Gece Pazarı’ndaki öğeler sınırlı sayıda satışa sunulur ve belirli bir süre sonra mağazadan kaldırılır.

ÖNCEKİ VALORANT GECE PAZARI TARİHLERİ

Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın