Ünlü oyuncu Vincent Gallo hakkında cinsel taciz suçlaması

Ünlü aktör Vincent Gallo hakkında, Sag-Aftra sendikası tarafından soruşturma başlattı. Sebebi ise The Policeman filminin oyuncu seçiminde birkaç kadının kendisine uygunsuz sözler söylediğini iddia etmesi… Aktörün seri katil gerilimi The Policeman’ın oyuncu seçimi sürecinde cinsel içerikli ve rahatsız edici sözler sarf ettiği iddia edildi.

Rolling Stone’un haberine göre, en az üç kadın Gallo’yu Kasım 2023’te filmin oyuncu seçimi sürecinde yaptığı iddia edilen cinsel içerikli ve rahatsız edici yorumlar nedeniyle oyuncular sendikasına şikayet etti.

Bir Sag-Afra temsilcisi Rolling Stone’a soruşturmanın devam ettiğini doğruladı, ancak belirli soruları yanıtlamayı reddetti.

Temsilci, “Şikayetlerle ilgili olarak prodüksiyonla kapsamlı bir şekilde temasa geçtik ve çekimler tamamlanmış olsa da, izlemeye ve soruşturmaya devam ediyoruz” dedi.

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Son paylaşımı olay oldu! Adeta yıllara meydan okuyor Son paylaşımı olay oldu! Adeta yıllara meydan okuyor
RTÜK Başkanı'ndan 'Kızıl Goncalar' yorumuRTÜK Başkanı’ndan ‘Kızıl Goncalar’ yorumu
Rezan Epözdemir gündeme getirdi! Gürcistan detayı dikkat çekti: Seçil Erzan bakın ne yanıt verdiRezan Epözdemir gündeme getirdi! Gürcistan detayı dikkat çekti: Seçil Erzan bakın ne yanıt verdi

Yorum yapın