Ümraniye oto ekspertiz

Boya ve Kaporta Testi Hizmetlerimizümraniye oto ekspertiz

 

Araçlarınızı bize getirdiğiniz takdirde arabalarınızın orijinal olup olmadığını test etmekteyiz. Bununla birlikte Ümraniye oto ekspertiz hizmetlerimiz arasında boya ve macun alanındaki değerlendirmelerimiz de mevcuttur. Çizikler tek tek profesyonel ekibimiz tarafından tespit edilmekte, macun çekilmesi gereken yerler aynı detaycı çalışmalar ile birlikte ortaya çıkarılmaktadır. Bunun yanı sıra araçlara sonradan eklenen ve değiştirilen yerler de tarafımızda tespit edilmektedir. Değişen boya parçaları var ise hem tespiti hem de düzeltilmesi Ümraniye oto ekspertiz hizmet seçeneklerimiz içerisinde bulunmaktadır.

 

Diagnostic Arıza Testi Hizmetlerimiz

 

Araçlarınızın çalışmayan sistemleri ve mekanizmaları için de bize gelebilirsiniz. Aracın iç ve dış dinamiklerinde sorun çıkaran ya da istendiği gibi işlevsel bir şekilde çalışmayan tüm sistemler tek tek özel aygıtlar ile birlikte kontrol edilmektedir. Mevcut halde çalışmayan sistemlerin onarımı da diagnostic arıza testi sonucu ortaya çıkarılmaktadır. Araçların klima sistemleri de bu arıza testi kapsamında denetlenmektedir. Araçlarınızın güvenlik sistemleri hayati bir önem taşımaktadır. Hem güvenli hem de konforlu sürüşler için kaçınılmaz bir şekilde kontrol edilmesi gereken tüm güvenlik sistemleri alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Araçlarının diagnostic arıza testleri için Ümraniye’de bulunan oto ekspertiz merkezime aracınız ile birlikte gelebilir, randevu almak için de bize telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Yanal Kayma Testi Hizmetlerimiz

ümraniye oto ekspertiz

Oto ekspertiz sektöründe bir diğer önemli testin adı yanal kayma testi olarak bilinmektedir. Bunun için de Ümraniye oto ekspertiz hizmetleri için bize gelebilirsiniz. Ön ve arka lastiklerin detaylı bir şekilde kontrol edilmesi içeriğine dayanan sistemli bir çalışmalar bütünlüğüdür. Araçlarınızı yavaş bir şekilde bu test için özel hazırlanmış olan platformlardan geçirmek ve lastiklerin tam kontrolünü sağlamak mümkün olabilmektedir. Direksiyonun bırakılması ile birlikte sapma miktarı rakamsal olarak tespit edilir ve bu sapmaların yol açacağı azami risklerden ortadan kaldırılarak güvenli sürüşün keyfi çıkarılır.

 

Fren Testi Hizmetlerimiz

 

Pedal kuvveti ölçümü ve de ABS öncesi fren kontrolü gibi işlemler bu test kapsamında ele alınmaktadır. Her sürücünün ve araç sahibinin yılda en az bir kere fren testi yaptırması gerekmektedir.

 

https://www.fthotoekspertiz.com/