turkcell çağrı merkezi iş ilanları

rent a car 34

turkcell çağrı merkezi iş ilanları bilgi90’dan bulabilirsiniz

Turkcell Global Bilgi

İnsan Kaynakları

TURKCELL AKTİF KULÜP

Geziler, fotoğraf ve tiyatro kursları, çalışanlarımızın ailelerine ulaştığımız Çocuk Kulübü etkinlikleri, spor turnuvaları, konser ve gösteriler, trekking ve kamp aktiviteleri, spor ve hobi kursları… Turkcell Aktif Kulüp adındaki gönüllü ekibimiz yıl içinde yüzlerce etkinlik düzenliyor ve 30.000’in üzerinde Turkcell’li ve yakınına ulaşıyor.

TURKCELL AVANTAJLI KULÜP

Restoranlardan giyim markalarına, kafelerden spor salonlarına, eğitim kurumlarından özel hobi kurslarına değin pek çok alanda yaptığımız marka anlaşmaları ve özel indirimlerle 200’e yakın marka ve mağazada Turkcell’li olmanın farkını yaşıyoruz.

SPOR TAKIMLARIMIZ

Turkcell olarak TürkSporu’na duyduğumuz heyecanı, şirket içi spor aktivitelerimize de yansıtıyoruz. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi, yüzme, yelken, koşu, bisiklet, kürek ve satranç branşlarının her birinde kadın ve erkek takımlarımızla, kurumsal liglerde keyifle rekabet ediyoruz.

TURKCELL GÖNÜLLÜLERİ

2003 yılında kurulan Turkcell Gönüllüleri, bugüne dek sadece Turkcell çalışanlarının maddi manevi katkılarıyla pek çok projeye destek verdi. Turkcell Gönüllüleri 2008 yılında dernekleşerek faaliyetlerini “Hayat Ormanı Derneği” altında sürdürmeye başladı.

Son yıllarda faaliyetlerini, çocuklara odaklanarak sürdüren Turkcell Gönüllüleri’nin amacı meraklı, iletişimi kuvvetli, teknolojiyi kullanan, katılımcı, çevreci ve sorgulayan çocuklar için projeler gerçekleştirmek.

TURKCELL LIFE

Turkcell çalışanlarının Turkcell Life ile “Ofis Cebinde”

Tüm çalışanlarımız gerçek anlamda “Aplikasyon Deneyimi” yaşadığı yeni nesil mobil uygulamamız Turkcell Life sayesinde farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan tek yerden süreçlerini rahatlıkla yönetebiliyorlar.

Uzaktan çalışma modelimizi de Turkcell Life ile dijitalleştirdik. Çalışanlarımız uygulama üzerinden masa, otopark, yemek ve özel alanları (Spor salonu, kuaför v.s.) rezervasyon yaparak kullanabiliyor.

Ofis cebinde dediğimiz Turkcell Life uygulamamızda çalışanlarımız “Seyahat Talepleri”ni oluşturabilir, izin girişi yapabilir, vekalet verebilir ve hatta o gün doğum günü olan çalışanlarımızı görüp doğum günlerini kutlayabilirler. Turkcell Life’a entegre ettiğimiz yüz tanıma sistemi ile telefonlarından bu sistemi kullanarak ofislere kart kullanmadan giriş yapabilirler. Kısacası Turkcell Life ile çalışanlarımızın ofiste ihtiyaçları olduğu her şeyi cep telefonlarına sığdırdık.

SPOR SALONLARI

Plazalarımızda bulunan modern spor salonlarında kişisel egzersiz olanaklarının yanı sıra, grup dersleri de mevcut.

KUAFÖR VE KURU TEMİZLEME

Plazalarımızda bulunan uygun kuaför ve kuru temizleme hizmetiyle, zamandan da tasarruf ediyoruz.

Yazı kaynağı : m.turkcell.com.tr

Turkcell çağrı merkezi İş İlanları - 3786 İş İlanı - Jooble

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Bursa Aranıyor – Turkcell Global Bilgi – Mart 2023 | Eleman.net

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Bursa Aranıyor - Turkcell Global Bilgi - Mart 2023 | Eleman.net

Turkcell Global Bilgi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Bursa ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turkcell Global Bilgi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Bursa ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Bursa ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Yazı kaynağı : www.eleman.net

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın