Togg’a üst düzey tayin

Togg’a üst düzey tayinTogg’dan yapılan açıklamaya nazaran, Togg, uluslararası tecrübeye haiz üst seviye yönetici atamalarıyla organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Togg bünyesinde iki senedir finans ekiplerine liderlik meydana getiren İrem Sadıkoğlu, 1 Kasım itibarıyla CFO olarak mesuliyet üstlenecek.

16 yıldan fazla süredir Türkiye ve Amerika’daki fazlaca uluslu işletmelerde araba, perakende, üretim ve hizmet sektörlerinde finans alanı ile şirket alımları, birleşmeleri, halka arz gibi operasyonlarda global deneyime sahip olan Sadıkoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu.

Inholland Üniversitesi’nde Pazarlama, Kaliforniya Üniversitesi’nde (UCLA) İşletme Yönetimi alanlarında da öğrenim gören Sadıkoğlu, iş hayatına Türkiye PwC’de başladı ve ABD’da devam etti. 2013 yılında, Global Türkiye’nin yolunu açan ilk 500 Global Türk’ten biri olarak seçilen Sadıkoğlu, Türkiye’ye döndükten sonrasında Finansal Risk Müdürlüğü’nden Genel Müdürlüğe pek fazlaca değişik görevde bulundu. Ekim 2020’den bu yana Togg finans ekiplerine liderlik icra eden İrem Sadıkoğlu, 1 Kasım itibarıyla CFO olarak görevini sürdürecek.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın