The Walt Disney Company, Muhtaç Çocuklara Oyuncak ve Umut Sağlamak için Disney Ultimate Toy Drive’ı Başlattı – Dünyadan Haber

Bugün The Walt Disney Company, Deniz Oyuncakları Çocuklar İçin Programını destekleyen 2022 Disney Ultimate Toy Drive’ı başlattı. Kampanya, Şirketin 75 yıllık vakfın tatil sezonunda ihtiyaç sahibi çocuklara oyuncak, umut ve neşe ulaştırmasına yardım etme geleneğini devam ettiriyor.

Hayranlar ve aileler, şu adresten çevrimiçi bağış yapmak üzere bir oyuncak satın alarak Disney Ultimate Toy Drive’a katılabilir: alışverişDisney.com şimdi 24 Aralık 2022’ye kadar veya yeni, paketi açılmamış bir oyuncağı şahsen bağışlayarak Disney mağazası veya Disney mağazası outlet konumu, Disneyland’daki Downtown Disney Bölgesi® Tatil Köyü veya Walt Disney World’deki Disney Springs® Tesis*, şu andan itibaren 12 Aralık 2022’ye kadar.

The Walt Disney Company Kurumsal Sosyal Sorumluluktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jennifer Cohen, “Disney, tatil sezonunu ihtiyacı olan çocuklar için daha parlak hale getirmeye yardımcı olmak için bu dönüm noktası yıldönümünü kutlamaktan ve Toys for Tots ile uzun süredir devam eden ilişkimizi sürdürmekten inanılmaz gurur duyuyor” dedi. “Topluluklarımıza geri döndüğümüzde hepimiz neşe dağıtma fırsatına sahibiz ve Disney Ultimate Toy Drive gibi çabalarla birlikte çalışarak birleşik etkimiz çok daha büyük.

Disney ve Toys for Tots arasındaki ilişki, programın başlangıcına, Walt Disney ve stüdyo sanatçılarının bugün hala kullanılan Toys for Tots tren logosunu kişisel olarak tasarlamalarına kadar uzanır. 1947’den beri Toys for Tots ve gönüllüler, 280 milyondan fazla çocuğa yaklaşık 630 milyon oyuncak dağıttı.

Deniz Oyuncakları Başkanı ve CEO’su USMC (Emekli) Korgeneral Jim Laster, “Deniz Oyuncakları Çocuklar için 75 yıl önce en başından beri programı destekleyen Walt Disney Company gibi bir ortağa sahip olduğu için şanslı” dedi. Tots Vakfı. “Disney’in on yıllara yayılan çok yönlü desteği, Toys for Tots’un erişim alanını genişletmesine olanak tanıdı ve milyonlarca şanssız çocuğa umut ve neşe verdi. Disney’in toplum hizmeti hedefleri, Deniz Piyadeleri’nin 75 yılı aşkın bir süredir Toys for Tots Programı aracılığıyla teşvik ettiği hedeflerle kesinlikle uyumludur. Disney gibi bir arkadaşımız olduğu için bundan daha fazla gurur duyamazdık.”

Disney, hikayelerin gücüyle daha iyi bir dünyaya ilham vermeye kendini adamıştır ve ayrıca bugün, Disney Ultimate Toy Drive’ın farkındalığını artırmaya yardımcı olmak için vermenin sevincini kutlayan samimi bir animasyon spotu yayınladı. izlemek için buraya tıklayın.

Tatil sezonu boyunca The Walt Disney Company, Tots for Tots’u çeşitli şekillerde destekleyecektir. Conners’ın John Goodman, izleyicileri Disney Ultimate Toy Drive’a katılmaya teşvik etmek için ABC, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Freeform, FX, Hulu ve National Geographic gibi televizyon ağlarında ve akış platformlarında. ABC’ler de dahil olmak üzere ağlar genelinde içerik Genel Hastaneçeşitli ABC Haber programları ve platformları ve ESPN’ler Uyanmak! bağış mevsimini ve ihtiyacı olan toplulukları desteklemenin önemini vurgulamak için Disney Ultimate Toy Drive ve Toys for Tots entegrasyonlarını içerecek.rent a car 34

Ek oyuncak koleksiyonları, New York, Los Angeles, Chicago, Philadelphia, Houston, Raleigh-Durham ve Fresno’daki ABC’nin Sahip Olduğu Televizyon İstasyonları tarafından ve aynı zamanda galalar gibi yüz yüze etkinliklerde sunulacak. hayal kırıklığına uğramış Ve Noel Baba, ikisi de Kasım’da Disney+’ta yayınlanıyor.

Dış İletişim, Disney Parkları, Deneyimler ve Kıdemli Müdür Cappy Surette, “Bebekler için Deniz Oyuncakları programına devam eden destek, Disney’in The Walt Disney Company’nin ilk günlerine kadar uzanan ABD ordusuna verdiği desteğin bir parçası olmuştur” dedi. Products, ABD Donanması Kaptanı (Emekli) ve Disney SALUTE Veteran Business Çalışan Kaynak Grubu’nun kurucusu. Surette, Disney’in katılımını koordine ediyor GÖNÜLLÜLER her yıl oyuncak sürüşünde.

Askeri gaziler için şirket genelindeki diğer destekler şunları içerir: Kahramanlar Burada Çalışıyor, geri dönen gazileri işe alma, eğitme ve destekleme girişimi; Heroes Supply Here, emektarların sahip olduğu işletmelerin desteğini destekleyen bir program; ve silahlı kuvvetlerin aktif ve emekli üyelerini onurlandıran ve kutlayan devam eden etkinlikler.

Surette, “Hizmet, askeri topluluğumuz ve Disney oyuncularımız tarafından paylaşılan bir özelliktir” dedi. “ABD Deniz Piyadeleri Çocuklar İçin Oyuncaklar programına verdiğimiz kalıcı destek gibi olaylar, bir askeri gazi olduğum kadar Disney kadrosu üyesi olmaktan da gurur duymamı sağlıyor.”

Disney Ultimate Toy Drive, tatil sezonunda en çok ihtiyaç duyulan yerde umuda ilham vermeyi amaçlıyor. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.disney.com/toydrive.

* -de Downtown Disney Bölgesi Disneyland Resort’ta toplama kutuları World of Disney mağazası, Star Wars Trading Post ve Disneyland Resort Hotels’te bulunmaktadır. Konuklar ve oyuncu kadrosu, 10 Aralık ve 11 Aralık 2022 tarihlerinde saat 11:00 ile 16:00 arasında, ABD Deniz Piyadelerinin Downtown Disney® LIVE yakınında hazır olacağı zamana da katılabilir! Toys for Tots adına bağışları kabul etme aşaması. -de Disney Yayları Walt Disney World Resort’ta toplama kutuları World of Disney mağazası, Marketplace Co-Op, Star Wars Galactic Outpost ve Disney Springs Karşılama Merkezi’nde bulunur..

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada