the walking dead rick ne zaman dönecek

the walking dead rick ne zaman dönecek bilgi90’dan bulabilirsiniz

Rick Grimes ekranlara geri dönüyor | DonanımHaber

Rick Grimes ekranlara geri dönüyor | DonanımHaber

Bir süre önce The Walking Dead dizisine veda eden Rick ve Michonne karakterleri, bu evrene geri dönüyor. San Diego Comic Con’da büyük bir sürpriz ile hayranlar ile buluşan Andrew Lincoln ve Danai Gurira, topluluğu güzel haberleri ile mutlu etti.

Rick ve Michonne’un dizisi 2023’te yayınlanacak

Amc, daha önce Rick Grimes karakterinin üç farklı filim ile hikayesini tamamlayacağını duyurmuştu. Uzun bir süre filmler hakkında bir duyuru yapılmaması, filmlerin iptal olduğunu düşündürmüştü. Ancak San Diego Comic Con’da Rick Grimes için önemli bir duyuru yapıldı.

2023’te yayınlanacak ve 6 bölümden oluşacak dizi, Rick ve Michonne karakterlerinin hikayesini sonlandıracak. Yeni dizinin duyurulması ile Rick Grimes’ın film projeleri de iptal edilmiş oldu. Amc, dizinin ismini açıklamasa da ilk posterini de paylaştı.

Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

Walking Dead'de Beklenen Buluşma Gerçekleşiyor; Rick Grimes Geri Dönüyor

The Walking Dead Rick Grimes Spin-Off dizisi 2023 yılında geliyor

The Walking Dead Rick Grimes Spin-Off dizisi 2023 yılında geliyor

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com‘u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yazı kaynağı : www.merlininkazani.comrent a car 34

The Walking Dead yönetmeni Rick Grimes’ın 2021’de döneceğinin sinyalini verdi

The Walking Dead yönetmeni Rick Grimes'ın 2021'de döneceğinin sinyalini verdi

The Walking Dead yönetmenlerinden Rosemary Rodriguez, uzun süredir kayıplarda olan Rick Grimes (Andrew Lincoln) karakterini de ekranlara döndürecek The Walking Dead vizyon filminin 2021’de gösterime girme ihtimalini açık etmiş gibi görünüyor.

The Walking Dead’in baş içerik sorumlusu ve senaristi Scott Gimple’ın Kasım 2018’de duyurduğu, ismi ve gösterim tarihi belirsiz vizyon filminin prodüksiyona 2019’da girmesi planlanıyordu ama bu gerçekleşemedi. Gimple’a göre Walking Dead vizyon filminin prodüksiyonu “tercihen kısa süre içinde” başlayacaktı ama prodüksiyon “vizyon filmlerinin planlama takvimlerine paralel ilerleyecekti ve büyük bir yapım olacağından tamamlanması biraz vakit alacaktı.”

Koronavirüs pandemisinin yol açtığı aylar süren gecikmenin ardından Lincoln Aralık’ta filmin çekimlerinin 2021 baharında başlayacağını, böylece kendisinin de iki yıldan uzun sürmüş bir aranın ardından The Walking Dead evrenine döneceğini açıklamıştı.

The Walking Dead’in Twitter hesabı, izleyenlerden “2021’de gelmesine en çok sabırsızlandıkları şeyin ne olduğunu” sorduğunda Rodriguez şöyle cevap vermişti:

2021 aynı zamanda The Walking Dead için sonun başlangıcı olacak: Yıllardır süren televizyon dizisi yıla 10. sezonun ek 6 bölümüyle başladıktan sonra, Ekim’de 11. ve son sezonunun ilk kısmını yayına sokacak. 24 bölümlük son sezon, 2022’de yayına girecek dizi finaliyle sonlanacak.

Rodriguez The Walking Dead’de çalışmaya 7. sezonda başlamış, o sırada program direktörlüğü yapan Scott Gimple’ın yönlendirmesiyle “Sing Me a Song” ve “The Damned” bölümleriyle 9. sezon bölümlerinden “The Obliged’ı” yönetmişti. Rogriguez diğer işleri arasında The Good Wife’a ve Apple+ dizisi Home Before Dark’a çekmiş olduğu çok sayıda bölümün yanısıra uzun metrajlı filmler Acts of Worship ve Silver Skies bulunuyor. AMC Stüdyoları ve Skybound Entertainment Walking Dead filmi için henüz bir yönetmen duyurusunda bulunmadı.

Lincoln’ın televizyon dizisinde yer aldığı sondan ikinci bölüm “The Obliged’da” Rick, Daryl’la (Norman Reedus) bozulmuş olan ilişkisini düzelttikten kısa süre sonra atından devrilip molozlar arasından fırlamış bir inşaat demirinin üzerine düşüyor. Lincoln’ın dizideki son bölümü, dizinin demirbaşlarından Greg Nicotero’nun yönettiği “What Comes After”da yaralı Rick, yaklaşan bir zombi sürüsünü durdurmak için bir köprüyü havaya uçurduğu sıra ölümden dönüyor.

Anne (Polyanna McIntosh) Rick’i yaralı ama sağ şekilde bulduğunda üstlerinde uçan Sivil Cumhuriyet Ordusu helikopterine onu kurtarmaları için yalvarıyor. Helikopter iki karakteri de alıp The Walking Dead’in kurgusundan ayırıyor.

Independent Türkçe, Comicbook.com

Independent Türkçe için çeviren: Şafak Küçüksezer

Yazı kaynağı : www.indyturk.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler