taçsız prenses 10 bölüm full izle fox

taçsız prenses 10 bölüm full izle fox bilgi90’dan bulabilirsiniz

Taçsız Prenses

Taçsız Prenses Dizisi - Bölümleri | FOX

Taçsız Prenses 10. Bölüm 1. Fragmanı - Fragman İzle | FOX

Taçsız Prenses 10.Bölüm izle Full Tek Parça | Ddizi

Taçsız Prenses 10.Bölüm izle Full Tek Parça | Ddizi

Taçsız Prenses 10. Bölüm izle

Taçsız Prenses 10. Bölüm izle

Taçsız Prenses Hakkında

Taçsız Prenses dizisi 2022 yılında yayına hazırlanan yapımlardan biridir. Fox Tv’de yayınlanan Taçsız Prenses dizisi romantik/ duygusal türde bir yapımdır. MF Yapım imzası taşıyan Taçsız Prenses dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir. Pınar Bulut ve Onur Koralp projenin  senaryosunu kaleme almaktadır. Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Taçsız Prenses’in yönetmen koltuğunda ise Volkan Keskin oturmaktadır.

Taçsız Prenses konusu

Taçsız Prenses 2022 yılının son aylarında tanıtımı yayınlanan merakla beklenen projelerden biridir. Çekimleri İstanbul’da yapılan dizi dram türündedir. Pınar Bulut ve Onur Koralp’in senaryosunu yazdığı dizide kimsesiz kalan küçük bir kız çocuğunun değişen hayatı ekrana yansımaktadır. Masal hayalperest bir anne olan Şirin’in yetiştirdiği bir kızdır. Masal annesi Şirin’in geçirdiği kalp hastalığından sonra gerçek dünyayla tanışacaktır. Yalnız kalan Masal’a ise yardım elini Evgin öğretmen uzatacaktır. Farklı bir hayat hikayesini ekrana taşıyan Taçsız Prenses dizisinde birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

Taçsız Prenses oyuncu kadrosu

İstanbul’da yalnız bir kız çocuğu olan Masal’ın hikayesi başarılı oyuncular tarafından canlandırılmaktadır. Taçsız Prenses oyuncu kadrosunda başrolleri İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Yağmur Tanrısevsin, Feride Çetin ve Elif Kurtaran paylaşmaktadır. Taçsız Prenses’te yer alan diğer oyuncular ise Merve Şen, Tolga Tekin, Mustafa Kırantepe, Merve Bulut, Seda Akman’dır.

Taçsız Prenses karakterleri

Evgin Öğretmen (İsmail Hacıoğlu): Masal’ın elinden tutan iyi bir öğretmendir.

Sümeyye Aydoğan

Yağmur Tanrısevsin

Şirin (Feride Çetin): Hayalperest bir kadındır ve kızı Masal’ı gerçek dünyadan kopuk yetiştirmiştir. Geçirdiği hastalık sonrasında ise Masal yalnız kalır ve sorunlar yaşar.

Masal (Elif Kurtaran) Şirin’in kızıdır. Annesiyle güzel günler geçiren Masal’ın hayatı bir anda değişir. Evgin Öğretmen Masal’la ilgilenir.

Tolga Tekin

Merve Şen

Mustafa Kırantepe

Seda Akman

Yazı kaynağı : www.diziizle.live

CANLI İZLE | Taçsız Prenses 10. bölüm

Taçsız Prenses 10. Bölüm Fragmanı

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın