Starfield standart erişimin ikinci gününde 6 milyon oyuncuyu geçti

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Yıldızlar kadar çok. Tamam, gidecek daha çok yolumuz var ama Bethesda’nın yeni Starfield bilimkurgu oyunu şu ana kadar PC, Xbox ve Xbox Game Pass’te altı milyon oyuncuyla büyük beğeni topladı.

Oyun, standart sürümünü dün 6 Eylül’de piyasaya sürdü ve 1 Eylül’de erken erişim kullanıcıları için çıktı. Bu kadar çok kullanıcıyla, oyunun Bethesda için zaten bir hit olduğu açık ki bu, Bethesda’nın ilk yepyeni oyunu olduğu için büyük bir olay. 25 yılda franchise.

Her seferinde biraz oynuyorum ve bu bana büyüyor. Yeni gezegenleri ziyaret ediyorum, görevlere gidiyorum ve devasa bir evren olduğu için keşfetmeye ve anlatı yolundan sapmaya ne kadar zaman ayırmam gerektiğini merak ediyorum. Diğer birçok oyuncunun da aynı durumda olduğunu düşünüyorum ve bir rol yapma oyununda ev işleri yapmak yerine cesur yeni dünyalar keşfettiğimizi hissettiğimiz sürece bunu yapmaya devam edeceğiz.

Bu aynı zamanda Microsoft’un Xbox Game Pass’i için de iyi bir haber, çünkü Starfield bu hizmet için yeni abonelikleri çok iyi şekilde teşvik edebilir. Şimdi soru bunun ne kadar süreceği olacak, çünkü ilk oyuncuların iyi değerlendirmeleri geç benimseyenlerin oyunu denemelerini sağlamanın anahtarı olacak.

Bu, Microsoft’un, premium satışlardan elde edilen fonlar hariç, altı milyon çarpı her biri 70 ABD Doları veya 420 milyon ABD Doları tutarında gelir elde ettiği anlamına mı geliyor? Hayır, pek çok oyuncu (kaç tane olduğunu bilmiyoruz) zaten parasını ödedikleri Xbox Game Pass abonelikleriyle bu oyuna erişiyor. Bu bir başarı, ancak bunu parasal açıdan tam olarak anlamak zor.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın