Sırp modelin tecavüz oyununu polis bozdu

Sırp modelin tecavüz oyununu polis bozduOlay, 17 Eylül Cumartesi günü saat 04.00 sıralarında Beşiktaş Ortaköy’de meydana geldi. Sırp model Sladana Milojev (24) İspanyol model arkadaşının doğum gününü kutlamak için İstanbul’a geldi. Genç model akşam saatlerinde sevgilisi D.E. (35) ile buluşarak, beraber eğlence mekanına gitti. Burada eğlenen çift, peşinden başka bir eğlence mekanına girerek eğlenmeyi sürdürdü.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kadının alkol sebebiyle sarhoş olması üzerine D.E., genç modeli kalmış olduğu otele götürdü. Burada ikili, iddiaya göre genç modelin de rızasıyla eşeysel ilişkiye girdi. Daha sonra D.E. Otelden ayrılmak isteyince genç model, iddiaya gore kendisinden bin dolar istedi. Adamın reddedip otelden ayrılması üzerine genç model, sabah saatlerinde tecavüze uğramış olduğu ve 5 bin avro ile 2 bin lira parasının alındığı iddiasıyla emniyete giderek şikayette bulunmuş oldu.

Çiftin samimi olarak otele girdiği anlar kamerada

Şikayet üstüne harekete geçen Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, otelin güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan incelemeler cevabında çiftin samimi bir biçimde otele giriş yaptığı ve zorlama olmadan odaya girdikleri tespit edildi. Emniyette ifadesi alınan hanım, D.E. Ile bir buçuk senedir arkadaş bulunduğunu, olay günü gece saatlerinde buluştuklarını, bir gece kulübünde alkol aldıklarını, saat 02.50’ye kadar kendinde bulunduğunu, ondan sonrasını hatırlamadığını, ertesi gün 11.00 sıralarında kendine geldiğinde kaldığı oteldeki odada tek başına bulunduğunu, üzerinin tamamen çıplak olduğunu, genital bölgesinde ağrı bulunduğunu, cüzdanında bulunan 5 bin avro ve 2 bin lira parasının olmadığını fark ettiğini, bunun üzerine D.E.’yi aradığını, otele kendisini kimin getirdiğini sorduğunda erkeğin ‘Ben getirdim’ dediğini, genital bölgesindeki ağrıdan dolayı D.E.’nin kendisine tecavüz ettiğini düşündüğünü ve paralarını çaldığını düşündüğünü söyledi.

“Kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdik”

İfadenin arkasından D.E. Devam eden çalışmalarda gözaltına alınarak emniyette ifadesi alındı. Adam ifadesinde, Sladana Milojev’in eski sevgilisi olduğunu, kendisine zaman zaman kendi rızası ile para verdiğini ancak herhangi bir ödeme almadığını söylediği öğrenildi. D.E., vaka günü saat 23.20 sıralarında bir barda buluştuklarını, arkasından başka bir mekana gittiklerini, saat 03.30 sıralarında ise Sladana Milojev’in konakladığı otele giderek kendi rızası doğrultusunda eşeysel ilişkiye girdiklerini belirtti.

İftira atıldığı tespit edilen adam serbest bırakıldı

İlişkinin ardından kendisinin otelden ayrılmak istediği vakit kadının kendisinden bin dolar talep ettiğini, kendisinin bu parayı vermeyi kabul etmediğini söyleyen D.E., kendisini bu mevzu ile alakalı iki kez aradığını sadece para vermediğini söylemiş oldu. Adamın iddiaları kabul etmemesi üzerine polisin devam eden çalışmalarında, erkeğin ifadesinin doğru olduğu, kadının kara çalma attığı tespit edildi. Bunun üstüne vakayla alakalı gözaltına tutulan D.E., işlemlerinin tamamlanmasının arkasından savcılık talimatıyla özgür bırakıldı.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın