sarkilar bizi soyler konuklari kim

sarkilar bizi soyler konuklari kim bilgi90’dan bulabilirsiniz

Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan konukları kimler? Şarkılar Bizi Söyler son bölüm konukları ile geliyor!

Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan konukları kimler? Şarkılar Bizi Söyler son bölüm konukları ile geliyor!

Kanal D’nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Cumartesi akşamları yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler son bölüm konukları belli oldu. Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan konukları kimler? Şarkılar Bizi Söyler canlı yayın konukları…

Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan konukları kimler? Bu hafta Şarkılar Bizi Söyler’e kimler geliyor?

Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan konukları kimler? Bu hafta Şarkılar Bizi Söyler’e kimler geliyor?

Bu haftaki “Şarkılar Bizi Söyler” programının konukları arasında, Adıyamanlı türkücü ve depremzede Kahtalı Mıçe, Adıyaman Besnili sanatçı Latif Doğan ve Türk halk müziği sanatçısı Yudum yer alacak.

Programın başlangıcında, Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Latif Doğan sahneyi alacak ve yeni şarkısı “Mezarlıktan Hiç Farkım Yok” ile hüzünlü yorumuyla herkesin kalbine dokunacak.

Ardından, Türk halk müziği sanatçısı Yudum “Değme Felek” şarkısını seslendirerek sahneye çıkacak. Depremde sevdiklerini kaybeden Kahtalı Mıçe ise “Burası Adıyaman” şarkısını “Burası Acıyaman” diyerek söyleyerek, stüdyoda duygusal anlar yaşanacak.

Deprem sonrasında yayınlanacak olan ikinci bölümde, 6 Şubat’ta Adıyaman ve diğer deprem bölgeleri için hüzünlü şarkılar yorumlanacak.

Değerli konukların ağırlandığı, hüzün ve umudun bir arada olduğu “Şarkılar Bizi Söyler” stüdyosunda, herkes birlikte şarkı söyleyecek ve unutulmaz bir gece yaşanacak.

Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

Şarkılar Bizi Söyler konukları 1 Nisan 2023… Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim?

Şarkılar Bizi Söyler konukları 1 Nisan 2023... Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim?

Şarkılar Bizi Söyler konukları 1 Nisan 2023… Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kim?

Şarkılar Bizi Söyler müzik programının 1 Nisan tarihli yayınında yer alacak konukları belli oldu. Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 1 Nisan 2023 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları…

Kanal D’nin sevilen müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” üçüncü sezonla kaldığı yerden devam ediyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi buluşturan Şarkılar Bizi Söyler’in yeni hafta konukları merak ediliyor. Bu haftanın yeni bölümünde de yine sürpriz ve çok eğlenceli konuklar yer alıyor.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER 1 NİSAN 2023 KONUKLARI

Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan Cumartesi yayınlanacak olan yeni bölümünde “6 Şubat Depremi” anılarak çok özel şarkılar söylenecek. Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Adıyamanlı türkücü ve depremzede Kahtalı Mıçe, Adıyaman Besnili sanatçı Latif Doğan ve Türk halk müziği sanatçısı Yudum olacak.

Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın