Samsung, Google, Supercell açık parantez, içerik oluşturucu liderliğindeki turnuvayı başlattı

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Samsung, Google ve Supercell, Galaxy Battles: Superverse adlı yepyeni bir turnuva serisi için bir araya geldi. Oyuncular, Clash of Clans, Brawl Stars ve Clash Royale’de bir açık grup turnuvasında rekabet edebilecekler. Özellikle, bu, tüm bu Supercell başlıklarını bir arada sunan ilk etkinliktir.

En iyi oyuncular 100.000 $ nakit ödül havuzundan, Google Play hediye kartlarından, Samsung Galaxy Z Fold5, Tab S9+ ve Buds2 Pro cihazlarından paylarını alacaklar. En iyi bitirenler ayrıca Clash World Finals veya Brawl Stars World Finals’a tüm masrafları karşılanmış bir gezi kazanacak.

Samsung Electronics Amerika Mobil Deneyim Kıdemli Başkan Yardımcısı Janet Lee, “Tüketicilerimizin çoğu tutkulu oyuncular ve Galaxy deneyiminin bu tutkuları körüklemesine yardımcı olmasını istiyoruz” dedi. “Bu turnuvanın açık formatı, herkese en sevdikleri çevrimiçi kişiliklerden bazılarıyla birlikte oynama ve Galaxy Z Fold5 ve Tab S9+’da üstün mobil oyun deneyimini sergileme şansı veriyor.”

Galaxy Battles: Superverse, turnuva serisini genişletmek için oyun yaratıcılarına güveniyor. Bu, genel oyun kişilikleri — GOJJ, Fuslie ve CouRageJD — ve ayrıca en iyi Supercell içerik oluşturucuları — Orange Juice, KairosTime, JudoSloth, SirTagCR, BenTimm1, Kenny Jo, CryingMan, Nubbz3, Lexnos, Eric_OneHive, InShane ve JuicyJ ile ortaklığı içerir. Finallerde oyuncular, Supercell’in yaratıcılarından birinin yanında yarışacak.

Eleme Finalleri ve Büyük Finaller, Samsung ve Supercell tarafından şu tarihte canlı yayınlanacak: Youtube, SeğirmeVe Facebook. Ek olarak, katılan tüm içerik oluşturucular etkinliği 30 Eylül’de CT 15:00’te ortak yayınlayacak. Finaller boyunca, organizatörler Samsung Galaxy Bundles ve Google Play hediye kartlarını içeren eşantiyonlar düzenleyecek.

Etkinlik Yapısı

Galaksinin Yapısı Savaşları: Superverse olayı

The Galaxy Battles için Kayıt: Superverse şimdi aç. Oyuncular, önümüzdeki altı hafta boyunca düzenlenecek Supercell oyunlarından herhangi birinde bir eleme için kayıt olabilirler. Üç maçın her birinden sekizer oyuncu 30 Eylül finallerinde yerlerini alacak.

rent a car 34

Hem Clash of Clans hem de Brawl Stars için oyuncular sırasıyla beş ve dört kişilik takımlar halinde yarışmaya başlayacak. Bu arada, Clash Royale oyuncuları tek başlarına uçarak yerlerini kazanacaklar.

Her oyun için kayıt, her oyunun elemeleri başlamadan yaklaşık dört gün önce kapanır.

Özellikle, açık parantez turnuvaları, espor endüstrisinde hız kazanıyor. Bu senenin başlarında, İsyan Oyunları ilk açık parantez turnuvasını şahsen düzenlemeyi planladığını duyurdu.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın