samsun ak parti milletvekili adayları

samsun ak parti milletvekili adayları bilgi90’dan bulabilirsiniz

Samsun’da ak parti’den milletvekili aday adaylığı için 93 kişi başvurdu – Samsun Haberleri

Samsun'da ak parti'den milletvekili aday adaylığı için 93 kişi başvurdu - Samsun Haberleri

SAMSUN (AA) – AK Parti Samsun İl Başkanlığınca, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylığı başvurusunda bulunanlar tanıtıldı.

Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da düzenlenen tanıtım toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti İl Başkan Vekili Mehmet Köse ile partililer ve milletvekili aday adayları katıldı.

Köse, burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 20 yılı aşan iktidar döneminde sayısız hizmet, yatırım ve yeniliklerle Türkiye’ye çağ atlattığını dile getirerek, “AK Parti’miz iktidarında milli iradenin üzerine çöreklenen ve ülkemizin refah ve kalkınma mücadelesi önünde büyük engel olan vesayet sistemi sona ermiştir. AK Parti, temel insan hakları ve hürriyetlerinin teminatı, reformların, yeniliğin, değişimin ve demokrasinin öncüsü olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sağlıktan eğitime, ulaşımdan enerjiye, ekonomiden adalete hayata geçirdiğimiz nice reform ve hizmetlerle, dev yatırımlarla her şeyin en iyisine layık olan milletimizin gönlüne girmeyi başardık.” dedi.

Köse, seçimde teşkilat olarak canla başla çalışacaklarını kaydetti.

Demir ise milletvekili aday adaylarına başarılar diledi.

Daha sonra milletvekili aday adayı olan 93 kişi, partililere tanıtıldı.

Yazı kaynağı : www.haberturk.com

Samsun’da AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için 93 kişi başvurdu

Samsun'da AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için 93 kişi başvurdu

AK Parti Samsun İl Başkanlığınca, 14 Mayıs‘ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylığı başvurusunda bulunanlar tanıtıldı.

Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da düzenlenen tanıtım toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti İl Başkan Vekili Mehmet Köse ile partililer ve milletvekili aday adayları katıldı.

Köse, burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 20 yılı aşan iktidar döneminde sayısız hizmet, yatırım ve yeniliklerle Türkiye‘ye çağ atlattığını dile getirerek, “AK Parti’miz iktidarında milli iradenin üzerine çöreklenen ve ülkemizin refah ve kalkınma mücadelesi önünde büyük engel olan vesayet sistemi sona ermiştir. AK Parti, temel insan hakları ve hürriyetlerinin teminatı, reformların, yeniliğin, değişimin ve demokrasinin öncüsü olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sağlıktan eğitime, ulaşımdan enerjiye, ekonomiden adalete hayata geçirdiğimiz nice reform ve hizmetlerle, dev yatırımlarla her şeyin en iyisine layık olan milletimizin gönlüne girmeyi başardık.” dedi.

Köse, seçimde teşkilat olarak canla başla çalışacaklarını kaydetti.

Demir ise milletvekili aday adaylarına başarılar diledi.

Daha sonra milletvekili aday adayı olan 93 kişi, partililere tanıtıldı.

Yazı kaynağı : www.sondakika.com

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun’dan milletvekili aday adayı olan 92 kişiyi tanıttı

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun'dan milletvekili aday adayı olan 92 kişiyi tanıttı

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun’dan milletvekili aday adayı olan 92 kişiyi tanıttı

Başkan Demir: “Dünyada hiçbir milletin tarihinde böyle bir sıçrama limiti yok”

SAMSUN – AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun’dan milletvekili aday adayı olan 92 kişiyi tanıttı.

Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Toplantısı, Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonda yapıldı. Toplantının açılışında konuşan AK Parti Samsun İl Başkanvekili Mehmet Köse, “AK Partimiz ve Cumhur İttifakı 14 Mayıs‘ta yapılacak seçimlerin galibi olacak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da ilk turda ve açık ara seçilerek görevine devam edecektir. Milletimizin partimize olan güven ve teveccühünün bir tezahürü olarak 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan TBMM 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde partimize yoğun bir şekilde milletvekili aday adayı müracaatı gerçekleşmiştir. Her biri saygıdeğer meslek ve kariyere sahip, STK ve iş dünyasından, akademi ve kamu yönetimlerinden aralarında gençlerimizin ve kadınlarımızın da yer aldığı 92 partilimiz dün sona eren başvuru süresi içinde AFAD‘a yaptıkları bağış ile partimize gelerek milletvekili aday adayı kayıtlarını tamamlamışlardır” dedi.

Başkan Demir: “Dünyada hiçbir milletin tarihinde böyle bir sıçrama limiti yok”

Türkiye‘nin 20 yıllık AK Parti iktidarında çağ atladığını ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise “Bu kulu yolda Cumhurbaşkanlığımızın öncülüğünde en baştan beri yol yürümüş bir kardeşiniz olarak Türkiye’nin yaşadığı 20 yıllık AK Parti iktidarında nereden nereye geldiğini herkes gördü. Dünyada hiçbir milletin tarihinde böyle bir sıçrama limiti yok. Hiçbir devletin böyle bir 20 yılı yok. Dışarıda bizim bu duruşumuzu, yükselişimizi kendileri için risk ve tehlike görenler, bu ülkeyi kıskananlar, bu ülkeyi paramparça etmek isteyenler içeriden de ittifaklarını kurdular. Önümüzdeki seçim, bu seçim. Türkiye’nin Yüzyılı diye ifade etiğimiz tarih 52 gün sonraki seçim tarihi; ya da içeride ve dışarıda bir araya gelenlerin aksi haliyle başarılı olma durumu. 2 seçenek var bu seçimde. Sizler bu seçimde aday olup ülkenize hizmet etmek için yaratanın ilminde olan nasibin önünü açmış oldunuz. Sizleri kutluyorum. Adaylık sayısı belli. Aday olunsun veya olunmasın bunu kardeş ve hak bilip, bunda rahmet ve güzellik görüp yola revan olmaya hazırsınız. Aday olan veya olamayan tüm partililerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Samsun’dan milletvekili aday adayı başvurusunda bulunan 92 kişinin adları tek tek okunarak tanıtıldı. Toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Yazı kaynağı : www.sondakika.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın