SAFİR 16. BÖLÜM FRAGMAN | Safir 16. bölüm fragmanı izle – atv canlı

SAFİR 16. BÖLÜM FRAGMAN | Safir 16. bölüm fragmanı izle – atv canlı

atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Safir dizisi 16. yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak. Başrolünde İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül’ün yer aldığı dizi büyük beğeni topladı. Dizinin sevenleri 16. bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Safir 16. yeni bölüm fragmanı ve detayları…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 11.12.2023- 23:33 Güncelleme Tarihi: 11.12.2023- 23:33

Etkileyici konusuyla olduğu kadar başarılı kadrosuyla da tüm diziseverlerin ilgisini üzerine çeken Safir ‘Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi’ 16. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı. Her hafta Pazartesi günleri yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Safir yeni bölüm fragmanı detayları merak ediliyor ve Safir fragman izle konularını araştırıyor. İşte detaylar…

SAFİR 16. BÖLÜM FRAGMAN İZLE ????

SAFİR TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

SAFİR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaman ve Ateş, Feraye tartışması yüzünden karşı karşıya gelmişken, Yaman, varlığını bilmedikleri bir tetikçinin silahından çıkan kurşunla yaralanır. Feraye ise büyük bir öfke ve nefretle; bebeğini kaybetmesinin sorumlusu olan Bora’nın karşısına dikilir. Gülfem’in silahlı saldırı anında Vural’ın yanında olduğunu anlayan Ateş nedeninin peşine düşer. Vural’la annesi arasında nasıl bir bağ vardır? Vural, Gülfem’den öğrendiği gerçeği yani onun babası olduğunu Ateş’e söyleyecek mi?

Diğer taraftan tüm müştemilat halkı, konaktan kovulmuştur. Sadece Şermin, Ömer’in ona karşı zaafı üzerinden özel hemşire olarak konakta kalmayı garantiler. Ömer ise heyet raporuyla akli muhakemelerinin yerinde olduğunu kanıtlar. Hayatının en zor günlerini yaşayan Feraye artık ne konakta ne de müştemilatta istenmektedir. Yaman’la birlikte yeni bir yol çizmeye karar verirler.

Bu arada Aleyna, Bora’yla gizlice birlikte olmaya devam eder. Aleyna’nın planı Yaman ve Feraye çiftini nasıl etkileyecek?

Ateş ise bir gece vakti yolda birine rastlar. Bu kişi, arabasıyla yolda kalmış olan güzel ve genç bir kadındır. Bu tanışma ne gibi sonuçlar doğuracaktır? Güneş kimdir?

SAFİR 16. BÖLÜM FRAGMAN İZLE ????

SAFİR TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın