SAFİR 15. BÖLÜM FRAGMAN | Safir 15. bölüm fragmanı izle – atv canlı

SAFİR 15. BÖLÜM FRAGMAN | Safir 15. bölüm fragmanı izle – atv canlı

atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Safir dizisi 15. yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak. Başrolünde İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül’ün yer aldığı dizi büyük beğeni topladı. Dizinin sevenleri 15. bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Safir 15. yeni bölüm fragmanı ve detayları…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 04.12.2023- 23:33

Etkileyici konusuyla olduğu kadar başarılı kadrosuyla da tüm diziseverlerin ilgisini üzerine çeken Safir ‘Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi’ 15. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı. Her hafta Pazartesi günleri yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Safir yeni bölüm fragmanı detayları merak ediliyor ve Safir fragman izle konularını araştırıyor. İşte detaylar…

SAFİR 15. BÖLÜM FRAGMAN İZLE ????

SAFİR TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

SAFİR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaman’ın kollarında hastaneye yetiştirilirken ona bebeğin babası olduğunu itiraf etmiş olan Feraye, bebeğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Ateş freni sabote edilen arabasıyla ölüme doğru son sürat gitmektedir. Bora tarafından kafasına dayanmış olan silahın her an ateşleneceğini bilen Okan ise abilerinin ikisini birden kaybettiğini sanmaktadır. Gülsoy kardeşler bir kabusa dönüşen bu geceden nasıl kurtulacak?

Karnındaki bebek hayata tutunurken Yaman’la uzun süredir ayrı düşmüş olan Feraye için mutluluk artık imkansız değildir. Ancak bu aşk karşısında yenilgiyi kabul etmeyen Bora yeni bir saldırıya hazırlanmaktadır. Yaman, babası olduğunu henüz yeni öğrendiği bebeği ve sevdiği kadını koruyabilecek mi?

Vural Bakırcı’nın düşmanı olmanın faturasını ağır bir şekilde ödemeye devam eden Ateş bu defa da peşine takılan bir tetikçinin namlusunun ucundadır. Ancak onu bu tuzaktan kurtarmak için umulmadık biri harekete geçer. Tüm dengeleri değiştirecek bambaşka sırlar ortaya dökülmek üzereyken bu sefer asıl savaş Yaman ve Ateş arasında mı başlayacak?

SAFİR 15. BÖLÜM FRAGMAN İZLE ????

SAFİR TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın