Radyolu Müzikli Sohbet Odaları

Radyolu Sohbet;

Sohbet sitemiz içerisinde sunulan hizmetler arasında canlı radyo özelliği bulunmakta olup, En iyi Dj’lere yer verilmiştir. Radyo kanalımız içerisinde kullanıcıların şarkı isteklerine yer verilmekte olup, sohbet arkadaşlarınız veya yayını dinleyen tüm dinleyiciler için müzik isteklerinde bulunabilirsiniz. Şarkı istekleri için, sitemiz aracılığı ile, veya sohbet sitemiz yardımı ile sunucu ile bağlantı kurmanız gerekmektedir.

Radyolu Müzikli Sohbet Odaları
Radyolu Müzikli Sohbet Odaları

İstekleriniz için, #Radyo kanalımız bulunmaktadır. Radyo kanalı yardımı ile kanal genelinde Radyo botumuz aktif ise bot yardımı ile isteklerinizin yayın yapan Dj’lerimize iletilmesini sağlayabilirsiniz.
Sohbet
Radyo botu ile yapılan istekler, Dj kanalında o anda yayın yapan yetkiliye anında iletilmektedir. Eğer listede var ise, bot sizlere var veya yok şeklinde dönüş yapacaktır. Diğer türlü yayın yapan dj isteklerinizi okur anons yardımı ile sizlere dönüş yapar.
Chat İcons

En Son seçenek Sohbet odalarımıza bağlı değilsiniz ama radyo yayınımızı takip ediyor iseniz, Radyo sitemizdeki istek paneli yardımı ile form doldurarak anında şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.
Chat
Not: Yayın yapan Dj arkadaşlarımızın yayın saatleri ve paylaşımda bulunduğu bilgilendirmeler için, Radyo sitemizi inceleyebilirsiniz.

Radyomuzun Linki: Radyo İstek Hattı

Bir cevap yazın