PlayStation Plus’ın Ağustos oyunları yeni oyun Sea of ​​Stars’ı içeriyor

rent a car 34

GamesBeat Zirvesi heyecanını kaçırdınız mı? Merak etme! Tüm canlı ve sanal oturumları yakalamak için şimdi ayarlayın Burada.


PlayStation Plus’lar Ağustos başlıkları bugün tüm aboneler için çıkıyor. Bunlar arasında PGA Tour 2K23, Media Molecule’ün Düşleri ve Ölümün Kapısı. Sabotage Studios, ana oyunlara ek olarak, yaklaşmakta olan RPG Sea of ​​Stars’ın 29 Ağustos’taki lansman gününde PlayStation Plus’ta olacağını doğrulayarak, hem PS Plus hem de Xbox Game Pass’te piyasaya sürülen ilk oyun oldu.

Bir oyun oluşturma platformu olan Dreams, oyun içinde oyun içerir. Geliştirici Media Molecule, yeni oyunu Tren’i Dreams bünyesinde piyasaya sürdü; bu, PS Plus abonelerinin her ikisine de aynı pakette sahip olduğu anlamına geliyor. Tren, oyuncak trenin oynadığı bir macera oyunudur. Oyuncular ayrıca kendi etkileşimli deneyimlerini oluşturmak için Dreams’in araçlarını kullanabilir ve bunları daha sonra çevrimiçi olarak paylaşabilirler.

Listedeki diğer iki oyun, ruhları toplayan bir Karga’nın oynadığı izometrik bir aksiyon-macera oyunu olan Death’s Door; ve yine bu ayın co-op oyun teklifi olan PGA Tour 2K23. Üç oyun da bugün abonelik hizmetinde başlıyor.

Sea of ​​Stars, The Messenger’ın öncesini anlatan Sabotage Studio’dan gelecek retro tarzı bir RPG’dir. Geliştirici son zamanlarda Twitter’da onaylandı oyunun diğer tüm platformlarda çıktığı gün olan 29 Ağustos’ta PlayStation Plus’ta piyasaya çıkacağını söyledi. Yalnızca Ekstra ve Premium seviye aboneler tarafından kullanılabilecektir. Aynı gün PS Plus’ın en yakın rakibi Xbox Game Pass’e de katılıyor. Bu, onu her iki hizmette de aynı anda Birinci Gün’ü başlatan ilk oyun yapacak.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın