pendik yalova feribot fiyatları 2023

pendik yalova feribot fiyatları 2023 bilgi90’dan bulabilirsiniz

Pendik - Yalova İDO Bileti

Pendik Yalova İdo Seferleri

Pendik Yalova Feribot Fiyatları ve Saatleri Mayıs 2023

Pendik Yalova Feribot Fiyatları ve Saatleri Mayıs 2023

Pendik Yalova Feribot fiyatları ne kadar ve saatleri 2023 yılı Mayıs ayı güncel halini sizlerle paylaşıyoruz. Pendik Yalova arabalı vapur araç fiyatları ve feribot saatleri rehberi.

Pendik Yalova arası feribot ile ortalama 45 dakika sürmektedir. 35 KM deniz mesafesi olan Pendik Yalova arasındaki feribot seferleri İDO tarafından düzenlenmektedir. İDO İstanbul Deniz Otobüsleri kelimelerinin kısaltılmışıdır. Uzun yıllardır İDO Pendik’ten Yalovaya feribot ile hem yolcu hem de araç taşımacılığı yapmaktadır. Daha kısa sürede daha uygun fiyatlara yolculuk yapmak isteyen vatandaşlar feribotu tercih ediyor.

Pendik Yalova Feribot Fiyatları 2022

Anlık olarak baktığımız zaman Pendik Yalova feribot fiyatı aşağıdaki listedeki gibidir.

Pendik Yalova Feribot Araç ücretleri 2022

Eğer feribot yolcuğunu araçla gerçekleştirecekseniz kişi sayısına göre fiyat çıkmaktadır. Araç fiyat listesi otomobil için kaç lira olduğu eklenmiştir.

Pendik yalova arabalı vapur fiyatları;

Ücretlendirme otomobil için eklenmiştir. Minibüs, otobüs, motosiklet ve kamyonet gibi araç fiyatları için farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Yukarıdaki fiyatlar 14 Mayıs 2023 tarihinde www.ido.com.tr/ adresinden alınmıştır.

Pendik Yalova Hızlı Arabalı Vapur fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca her gün ve saat için farklı ücretlendirmeler yapılabilmektedir.

Pendik Yalova Feribot Saatleri 2023

Pendik – Yalova feribot saatleri hafta içi 07:00 da başlayıp 21:00’de son bulmaktadır. ido.com.tr sitesinden kontrol ettiğimiz zaman 07:00 da başlayan seferler 21:00’da son bulmaktadır. Pazar günleri ise sefer saati 08:00’de başlayarak . 22:00’da son bulmaktadır. Ancak bazı günler ek seferler eklendiğinden saatler farklılık gösterebilir.

İDO resmi web sayfasından almış olduğumuz bilgilere göre Pendik Yalova Feribot saatleri aşağıdaki gibidir. Listede görüldüğü üzere İDO Pendik Yalova arası 13-14 arası sefer düzenlemektedir.

İDO sefer tablosunda görüldüğü gibi şuanlık Pendik Yalova feribot saatleri sabah 07:00‘de başlayıp akşam 19:00’da son bulmaktadır. Cuma günleri feribot seferleri sabah 7:00’de başlayıp akşam 20:00’de son bulmaktadır. Cumartesi günleri feribot seferleri sabah 7:00’de başlayıp akşam 19:00’da son bulmaktadır. Pazar günleri ise feribot seferleri sabah 8:00’de başlayıp akşam 22:00’da son bulmaktadır. İptal seferler ve ek seferler nedeniyle saatler farklılık gösterebilir. Güncel saatler için İDO web sitesine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Pendik Yalova deniz yolu ile 35 KM uzaklıktadır.

Yalova Pendik Feribot Saatleri

Yalova Pendik feribot saatleri 8:00’de başlayıp 22:00’da son bulmaktadır. Cumartesi günleri 7:00’de başlayıp 21:00’de son bulur. Pazar günleri ise 8:00’de başlayıp 22:00’da son bulmaktadır. Feribot saatleri günlük olarak farklılık gösterebilir. Güncel seferler için ido.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yalova Pendik Feribot Fiyatları

Yalova – Pendik feribot fiyatları promo bilet 26 TL – 35 TL arasında satılmaktadır. Ekonomi bilet ise 45 TL – 50 TL arasında satılmaktadır. Otomobil için arabalı vapur fiyatları ise sadece şoför için 148 TL, araçta şoförden başka her bir kişi için 3 TL eklenerek ödenmektedir.

Pendik Feribot İskelesine Nasıl Gidilir?

Kadıköy ve Bostancı’dan Pendik İskelesine Otobüs veya Minibüs gibi toplu taşıma araçları ile gidilebilir. Taksim ve Beşiktaş’tan Pendik feribot iskelesine gelmek isteyen yolcular ise vapurla Kadıköy’e geldikten sonra otobüs ile iskeleye geçebilirler.

İDO hızlı arabalı vapur ile Pendik-Yalova, Yalova-Pendik arası yolculuk yapabilirsiniz. Pendik Yalova arası feribot fiyatları ve saatleri güncel olarak yayınlanmaktadır. Ek seferler ve sefer iptalleri için İDO web sitesinden sefer listesine göz atmanızı öneriyoruz.

Yazı kaynağı : www.sosyaltrendler.com

Pendik – Yalova Feribot Ücreti Ne Kadar Ve Kaç Para? Pendik – Yalova Feribotu Saatleri Ve Tarifeleri (2022)

Pendik - Yalova Feribot Ücreti Ne Kadar Ve Kaç Para? Pendik - Yalova Feribotu Saatleri Ve Tarifeleri (2022)

Pendik – Yalova feribot ücreti bütün yolcular için geçerli olmaktadır. Yaz ve kış tarife fiyatları uygulandığından, fiyatlarda mevsime göre değişiklik görülebilmektedir. Pendik – Yalova feribot ücreti yaya yolcular için 10 TL’den başlamaktadır. Araç içi yolculardan sabit 1 TL alınırken, araçlardan sabit 75 TL ücret alınmaktadır.

Pendik – Yalova Feribot Ücreti Ne Kadar ve Kaç Para?

Pendik – Yalova feribot ücretleri güncel fiyatları aşağıdaki gibidir;

Promosyonlu bilet satışı bir yetişkin yolcu için 20 TL ile 29 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ekonomi sınıfında bulunan bir yetişkin yolcu, 34 TL ile 37 TL arasında bir ücret ödemektedir.

Ekonomi sınıfında 65 yaş üstünde bulunan yolculardan 32 TL ücret tahsil edilmektedir.

0-5 yaş arası çocuklardan herhangi bir ücret istenmemektedir.

Pendik – Yalova feribot seferleri, rahat bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Hızlı ve kaliteli bir deniz yolculuğu yapmak isteyenler, sabit fiyatlardan biletlerini satın almaktadır. Pendik – Yalova feribot seferleri yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. Hızlı feribotlar araçlar ile birlikte yayaları da taşımaktadır. Zaman zaman yapılan kampanyalar ile feribot seferleri çok uygun fiyatlardan gerçekleştirilmektedir. İstenilen tarih aralığına ait bilet sorgulaması yapılabilmektedir.

Pendik – Yalova Feribotu Saatleri ve Tarifeleri (2022)

Pendik – Yalova feribot sefer saatleri 07:00’da başlamakla birlikte 21:00’da sona ermektedir. Günlük olarak feribot saatlerinin hava koşullarına bağlı olarak değiştiği görülmektedir. Bazı seferler yalnızca belli günlerde yapılabildiği gibi bazı seferlerse pazar günü yapılmamaktadır. Feribot sefer saatleri incelenirken iptal ve ek seferlere dikkat edilmektedir. Feribotun durumu, hızı ve konumu anlık olarak yakından incelenebilmektedir. Hızlı feribotlar otomobil ve motosikletlerin yanı sıra minibüs ve kamyonet taşımaktadır.

Günümüzde Pendik – Yalova feribot seferleri büyük ilgi görmektedir. Sefer saatini bekleyenler, kalkış saatine kadar kafeteryada vakit geçirebilmektedir. Deniz otobüsleri sadece yolcu taşırken, feribotlar aynı zamanda araç da taşımaktadır. Çağrı merkezinden veya internetten alınan biletler, İDOMATİK’ten bastırılmaktadır. İskele yakınında birçok bankaya ait ATM bulunmaktadır. Tek bir araç ile iskeleye ulaşmak mümkün olmaktadır.

Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

pendik yalova feribot fiyatları 2023 arşivleri - Gemi ve Feribot Seferleri - Sefer Saatleri ve Ücretleri

İDO Feribot ve Pendik Şikayetleri - Şikayetvar

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın