Oyunu kime vereceğini açıkladı!

Fatih Altaylı Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ve açıklamalarla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor.

Altaylı, bu kez köşe yazısında yapılacak yerel seçimlerde oyunu mevcut başkan ve CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na vereceğini açıkladı.


Sözleri çok konuşulmuştu! Videolu gönderme yaptı

Sözleri çok konuşulmuştu! Videolu gönderme yaptı

ekrem imamoğlu

Altaylı, “Bütün Türkiye’yi, tam yetki ile bir kişiye vermenin sakıncalarını gördük. O yüzden İstanbul’u da aynı kişiye ya da onun temsilcisine vermek istemem. Üstelik ülkenin diğer yarısının da, ülkede hak sahibi olması lazım, kendini tamamen dışlanmış görmemesi lazım. Bu yüzden oyum CHP adayına, İmamoğlu’na” ifadelerini kullandı.

fatih altaylı

“4 FAVORİ İSMİM VAR”

Fatih Altaylı, programında da konuk ettiği İstanbul ilçeleri için en favori 4 adayını da açıkladı. Altaylı, 4 favori adayı olarak şu isimleri saydı:

FATİH ALTAYLI

“1 numaraya koyacağım isim CHP’nin İstanbul Eyüp Belediye Başkan adayı Mithat Bülent Özmen oldu. İkinci favorim CHP Fatih Belediye Başkan adayı Mahir Polat. Üçüncü favori adayım ise CHP Üsküdar adayı Sinem Dedetaş. Dördüncü favori adayım ise CHP Şişli adayı Resul Emrah Şahan.”

Yerel Seçim 2024

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Acı haberi yeni aldı! İlk paylaşım geldiAcı haberi yeni aldı! İlk paylaşım geldi
Yaptırdığı estetiği açıkladı: Yaptırdığı estetiği açıkladı: “Bebek kordonundan…”
MASAK inceleme başlatmıştı! 92 milyar liralık mal varlığına el konuldu MASAK inceleme başlatmıştı! 92 milyar liralık mal varlığına el konuldu

Oyunu kime vereceğini açıkladı!

Yorum yapın