Önce Yetenek Sizsiniz’e sonra O Ses Türkiye’ye katılmıştı! Türkan Kürşad’ın son hali sosyal medyada gündem oldu

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’ye güçlü sesi ve sempatik tavırları ile damga vuran Türkan Kürşad son haliyle sosyal medyada gündem oldu.

Türkan Kürşad yetenek

Güçlü sesi ile o dönem jüri üyesi olan Hülya Avşar’ı ağlatan Türkan Kürşad Yetenek Sizsiniz’in ardından O Ses Türkiye’ye katılmış ve buradaki performansıyla da çok konuşulmuştu.

Türkan Kürşad O SES

Yabancı şarkılardaki hakimiyeti ve duygusuyla izleyenlerden tam not alan Türkan Kürşan, O Ses Türkiye’de ise Without You, Rolling in The Deep ve Listen şarkılarını seslendirmiş ve kendisine hayran bırakmıştı.

Türkan Kürşad o ses 2

Hem sesi hemde güzelliğiyle dikkat çeken Türkan Kürşad yıllar içindeki değişimiyle herkesi şaşırttı. Sosyal medyayı aktif kullanan Kürşad iddialı pozlarıyla olay oldu.

Türkan Kürşad son hali 2

Türkan Kürşad’ın son haline; ‘Ne kadar değişmişsin’, ‘Bu ne güzellik’, ‘Muhteşemsin’, ‘Harika görünüyorsun’, ‘Tanıyamadım’ gibi yorumlar yapıldı.

Türkan Kürşad son hali

Türkan Kürşad son hali 3

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dilan ve Engin Polat'a çifte şok! Peş peşe yeni gelişmeler, avukatından jet açıklamaDilan ve Engin Polat’a çifte şok! Peş peşe yeni gelişmeler, avukatından jet açıklama
MASAK detayı dikkat çekti! 'Oğlu yapınca elinin kiriydi'MASAK detayı dikkat çekti! ‘Oğlu yapınca elinin kiriydi’
Yeni bir kriz daha! O isim yine tartıştı! Tepki topladıYeni bir kriz daha! O isim yine tartıştı! Tepki topladı

Yorum yapın