Nintendo, Paper Mario ve F-Zero oyunlarını Eylül Direct’te açıklıyor

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Nintendo bugün düzenlediği Eylül DirektÖnümüzdeki aylarda Switch’e gelecek olan birkaç oyunun yanı sıra takvimin ilerleyen dönemlerinden birkaç oyunu da ortaya çıkardı. Önemli duyurular arasında Paper Mario: The Thousand-Year Door gibi eski oyunların yeniden yapımının yanı sıra F-Zero ve SaGa gibi eski serilerdeki yeni oyunlar da yer alıyor.

Başlıca duyurular Mario serisindendir. Nintendo’nun ortaya çıkardığı ilk fragmanlardan biri, serinin kadın başrolünün solo oyunu olan Princess Peach: Showtime! idi ve klasik Paper Mario: The Thousand-Year Door oyununun yeniden yapımını ortaya çıkararak gösteriyi kapattı. İkincisi 2024’te çıkacak. Başka bir yeniden yapım olan Luigi’s Mansion 2 HD, 2024 yazında çıkacak. Bir başka yeniden yapım olan Mario vs. Donkey Kong (bu sefer Game Boy Advance oyunu) 16 Şubat 2024’te çıkacak.

Nintendo’nun klasik yarış oyunu F-Zero da 99 oyunculu battle royale yarış oyunu F-Zero 99 olarak geri dönüyor. Bu oyun bugün Nintendo Switch Online aboneleri için ücretsiz olarak çıkıyor. SaGa serisinin bir sonraki oyunu SaGa Emerald Beyond, 2024’te Switch’te çıkacak. Daha niş bir yeniden yapım ise, anlatımlı macera oyunlarından oluşan Another Code: Two Memories (başlangıçta Trace Memory olarak adlandırılıyordu) ve bir paket olan Another Code: Recollection koleksiyonudur. İkincisi Kuzey Amerika’da hiç yayınlanmayan başka bir Code R.

Gösteri sırasında açıklanan diğer yapımlar arasında Dave the Diver ve Trombone Champ’ın Switch’teki lansmanları (sırasıyla 26 Ekim ve bugün); yarış oyunu Horizon Chase 2, macera oyunu SpyxAnya: Operation Memories ve ilk üç Tomb Raider oyununun yeniden düzenlenmiş versiyonları.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın